MEME KANSERİNE KARŞI UYGULAMA!

MEME KANSERİNE KARŞI UYGULAMA!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Ocak 2015
MEME KANSERİNE KARŞI UYGULAMA!


Yürüyüş, tavsiye edilen sporların başında yer alıyor. Masrafsız, kolay uygulanabilir, özel bir eğitime gerek yok! Kısa sürede son derece etkili sonuçlar veren ve metabolizmayı hızlandıran bu spora AVON, şimdi önemli bir sebep daha ekliyor!

18 yıldır, Meme Kanseri ile mücadeleye destek veren ve bu konuda oldukça etkili çalışmalar yapan marka, ‘Pembe Hareket' adlı bir mobil uygulama ile meme kanseriyle savaşa destek olmak için bağışta bulunuyor.

Üstelik buna katkıda bulunmak için tek yapmanız gereken GooglePlay ve AppStore'da yer alan Pembe Hareket adlı aplikasyonu indirmek.


Her yıl meme kanserine yakalanan 30 bin kadın için 30 bin km'lik bir hedef koyan AVON, her km için 1 TL bağışta bulunuyor.
Sisteme sizin nasıl katkıda bulunacağınıza gelince... Öncelikle telefonunuza uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Uygulama, gün içerisinde koştuğunuz ya da yürüdüğünüz mesafeyi kaydediyor. Arzu ederseniz, bu mesafeleri diğer kullanıcılarla da paylaşabiliyorsunuz. Kaydedilen bu mesafeler toplanarak, toplam bir kilometre elde ediliyor. Amaç 30.000 km hedefini yakalamak. Bu tamamlanana kadar AVON, kullanıcıların kattettiği her kilometre başına 1 TL bağış yapıyor.


Bu mobil uygulama ile, her kadının aynı zamanda bir spor koçu da oluyor. Dahası hepimizi daha çok hareket etmeye, kendine iyi bakmaya, daha sağlıklı ve güzel bir hayata teşvik ediyor! Ne dersiniz, kadınlar için birkaç adım atmaya değmez mi?


Pembe Hareket aplikasyonu; IOS Appstore ve Android Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.