STİLİNİZE UYGUN BİR DİŞ FIRÇASI: ORAL-B GENIUS ROSE GOLD

Oral-B Rose Gold diş fırçası tasarımı ve teknolojik özellikleri ile radarımızda!

Oral-B’nin yeni ürünü Oral-B Genius Rose Gold, teknolojiyi ve şıklığı bir arada sunuyor. Sağlıklı, göz alıcı ve bembeyaz dişler vaat eden Oral-B Genius Rose Gold, teknolojik özelliklerinin yanı sıra zarif tasarımı ve göz alıcı rengiyle de dikkat çekiyor. Ayrıca bu zarif ve akıllı ürün; günlük bakım, hassas bakım, masaj, beyazlatma, profesyonel temizlik modlarıyla tercihi kullanıcıya bırakırken, dişlerin ideal şekilde bakımına da yardımcı oluyor.

Oral-B App ile Eşsiz Deneyim!

Oral-B Genius Rose Gold, bluetooth eşleşmesi ile çalışan IOS ve Android işletim sistemlerine uygun Oral-B App ile diş fırçalamayı kişisel bir deneyim haline dönüştürüyor. Fırçalama işlemini göstererek fırça ayarlarının uyarlanmasını sağlayan Oral-B App, dişlerin diş hekimlerinin tavsiyelerine paralel, daha güvenilir, etkin ve mükemmel bir şekilde fırçalanmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Aynı zamanda diş fırçalamayı daha eğlenceli bir hale getiren Oral- B App, hava durumunu, haberleri takip etme fırsatı sunarken farklı filtreleriyle de keyifli anlar yaşatıyor.

Oral-B Genius Rose Gold'un şık kutusu, diş fırçasını hem şarj ediyor hem de pratikliğiyle daha rahat bir seyahat imkanı tanıyor. Bu hafta sonu gerçekleşen ELLE Winter Weekend'de influencer İrem Akdemir'in de tercihi Oral-B Rose Gold diş fırçası oldu! Akdemir, üç gün boyunca bembeyaz gülüşü ile kameralara poz verdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.