ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Aralık 2023
ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

Sevilen oyuncu Serenay Sarıkaya ile gerçekleştirdiğimiz moda çekiminde, zamansız şıklığı ve ışıltıyı bir araya getirdik. 2024’ü #MagnificentWonders kampanyasıyla mucizeler ve harikalar diyarında karşılayan Bulgari’nin çok özel mücevherlerini sezonun heykelimsi formlarıyla buluşturduk ve Serenay’ın varlığını senenin yıldızı siyah-beyaz dengesiyle ikonikleştirmek istedik. 

Aralık sayımızda ayrıca, TikTok’un makyaj devrimi, sekiz şık Fransız moda markasının başarı dolu hikayeleri, Teknoloji ve Gelecek Danışmanı Elif Çetin’den, sektörlerden kişisel görüşlere, sizi şaşırtacak detaylarla 2024 beklentilerini bulabilirsiniz.  

ELLE MAN  Kapağında ise yüksek enerjisiyle oyuncu Salih Bademci var!

Lexus kullanıcısı olan Salih Bademci, üstlendiği her rolle seyir keyfi yaratan, üretken ve enerjisi dikkat çeken bir aktör. Performansıyla birbiri ardına hayranlık uyandıran işlere imza atması ise asla tesadüf değil. Onun mesleğine kattığı yüksek frekansı ve coşkuyu daha uzun yıllar izleyeceğimize eminiz.

ELLE MAN’de ayrıca, stil danışmanı, kreatif direktör ve tasarımcılara erkek modasının kodlarını sorduk, Türk Rap yıldızlarının stillerini mercek altına aldık, müzisyen Buray ile 14 şarkılık yeni albümünü ve tabii ki stilini konuştuk, Atatürk ’ün müze evini ziyaret etmek üzere yola çıktık… 

ELLE Aralık sayısını ELLE Man eki ile birlikte bayiilerden ve dergiburda.com'dan alabilir, trendyol, getir, n11 ve hepsiburada'dan sipariş verebilirsiniz.

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.