2015 ASTROLOJİ: BOĞA

2015'te Boğa burcunu neler bekliyor merak ediyorsanız, cevabı haberimizde!

Kariyer ve Para: 
2015 başlarken kariyer kuşağınızda toplanan gezegenler sayesinde profesyonel çabalarınız yılın başından itibaren büyük bir güç taşıyacak. Ocak ayının sonu ve Şubat ayının başında, ilerleyen aylarda atılım yapmanıza yardım edebilecek eski tanıdıklarınızla karşılaşabilir, öldüğünü sandığınız projeleri yeniden canlandırabilirsiniz. Satürn de yakanızı bıraktığına göre birkaç cephede birden mucizeler yaratmanızın önünde bir engel yok. Bir iş ortağınız varsa, son birkaç yıldır sizi rahatsız eden meseleleri yavaş yavaş çözüme kavuşup ortadan kalkacak. Bazı konular yaz aylarında kısa bir süreliğine yeniden rotaya çıkabilir ama bu da ilerlemenize destek olacak. Ağustos ayında şans ve bereket gezegeni Jüpiter'in bir yıl boyunca kalmak üzere beşinci evinize girmesiyle yaratıcılığınız yeni ve daha önce ulaşmadığı kadar yüksek zirvelere çıkacak. Fikirler sel gibi akıyor, hepsine yetişmekte zorlanabilirsiniz. 

Sosyal Yaşam:
Bahar aylarının ilk günleri sosyal yaşamınız açısından son derece önemli sevgili Boğalar. 20 Mart'taki Yeni Ay Güneş Tutulması hayatınıza yeni yüzler girmesini sağlayacak. Yeni dostlar edinecek, güzel iş bağlantıları kuracaksınız. Ancak bu dönemde artık sizin için bir şey ifade etmeyen kişilerle bağlarınızı koparmanız gerekebilir. Kolay bir karar değil ama bu yıl bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkaracaksınız, özellikle de Mart'tan Eylül'e kadar olan altı aylık dönemde. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.