INSTAGRAM’IN YAZ FAVORİSİ: PRADA DENIM BRALET

İlk olarak Emily Ratajkowski’de gördüğümüz Prada Denim Bralet, Instagram’ın havalı kızlarının favorisi oldu.

Prada'nın bir anda klasik olan denim bralet'i, Emily Ratajkowski, Amina Muaddi, Alina Boz, Rachel Araz, Pernille Teisbaek gibi Instagram’ın popüler kızları başta olmak üzere, etkileyici gönderilerle büyük bir trend başarısı gösterdi.

Prada monogramlı kısa denim üst, özellikle yüksek bel kot pantolonlarla eşleşerek, baştan aşağı denim trendine selam gönderiyor.

İtalyan marka’nın braleti, denimin başrolde olduğu sürdürülebilir giysi koleksiyonunun bir parçası… Bir kot pantolonu üretmek için yaklaşık 3.000 litre su gerektiğinden, kot çevreye en çok zarar veren kumaşlardan biridir. Ancak Prada, Global Organik Tekstil Standardı tarafından onaylanmış pamuk kullanarak ve bu süreç tarafından üretilen su ayak izini azaltmak için “Acquasave” sürecine başvurarak bu etkiyi azaltmaya çalışmak için üzerine düşeni yaptı. Sonucunda, yüksek belli bol kot pantolonlar, gömlek elbiseler, iki parçalı takımlar ve hatta bralet de dahil olmak üzere faydacı ancak zarif bir koleksiyon oluştu. Dikişleri ise işlenmemiş naylondan %90 daha az çevresel etkiye sahip olan geri dönüştürülmüş naylon iplik kullanılarak yapıldı.

İlk olarak Emily Ratajkowski’de gördüğümüz Prada Denim Bralet, Instagram’ın havalı kızlarının favorisi oldu. Pek çok it-girl Prada’nın Denim Bralet’i ile fotoğraflarını paylaşıyor. Favorilerimizi seçtik, incelemeyi unutmayın.

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10