ASLAN BURCU YILLIK YORUMU: 2020'DE ASLAN BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Günlük rutinlerinizi ele alma, gözden geçirme zamanındasınız. Sağlığınızla ilgili bu zamana dek ötelediğiniz tedbirler varsa, işte tam sırası! 2020 sizi daha zinde, dayanıklı ve güçlü yapabilir.

Bugüne dek attığınız her adımda aşkı, heyecan ve arzularınızı ön plana koymuş olabilirsiniz. Bir aşk insanı olarak bundan geri durmanız, kaçınmanız da mümkün değil. Kalbinizle, ruhunuzla artık kendinizi ispatladığınıza inanıyorsanız, şimdi bu yorulan ve zaman zaman bitap düşmüş kalbinizi azıcık dinlendirme zamanı gelmiş olabilir. Bedeniniz, vücudunuz sizden ilgi ve sevgi bekliyor. Şimdiye kadar, gerek ortaya çıktığında ya da vücudunuz bir şekilde alarm verdiğinde bunu yapmış olabilirsiniz. Ancak şimdi daha radikal, daha kalıcı ve yapıcı adımlarla bunu disiplinli, düzenli ve organize bir biçimde yapma zamanı. Geriye dönüp vücudunuza borçlu olduklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bedeniniz sizi epey bir zamandır hiç karşılık beklemeden de taşıyor olabilir. Ona olan borcunuzu gereken önlemleri ciddi ve planlı bir şekilde alarak ödeyebilirsiniz.

21 Mart-1 Temmuz arasında Satürn sizi ilişkiler alanınıza alıp çıkarabilir. Bu ara dışında gündelik rutin ve işlerinizi organize etmek en mühim uğraşınız olabilir. Bu yılın Ay tutulmaları özellikle ruh ve beden ilişkinizi anlamak ve bu dengeyi korumaya çalışmak açısından size fırsat ve farkındalıklar sunacaktır. 10 Ocak ve 5 Temmuz’daki tutulmaları ruhsal ve manevi yönden güçlenmek adına kullanabilir, sağlığınızı bu yönden destekleyip dengeleyebilirsiniz.

Yıl içinde gerek fiziksel gerek ruhsal anlamda verdiğiniz uğraş ve çabalara önümüzdeki yıllarda size ihtiyacınız olan gücü ve desteği getirecektir. Nitekim 21 Mart-1 Temmuz arasındaki önümüzdeki yılların genel havasına yönelik bir soluk alıp bu döneme bir bakış yakalayabilirsiniz. Zira 2021 itibarı ile tıpkı bu ara döneme benzer bir atmosferin içinde ilişkiler ve kariyer açısından yükselen bir trende girebilirsiniz. Öyleyse 2020’nin öncelikle bedensel ve ardından ruhsal açıdan size tanıdığı güçlenme fırsatlarından yararlanmalısınız.

2020’DE ASLAN BURCU: AŞK

Aslında Aslan burcu dediğimizde ardından aşk kelimesini zikretmeye bile gerek yok. Zira attığınız aldığınız her nefeste, dokunduğunuz her şeyde bu tutku ve sevginin izleri var. Yine de aşkın en parlak olduğu zamanların altını çizelim. Bu dönemler tutkularınız kadar yaratıcılığınızı ve özgünlüğünüzü de ortaya koyabileceğiniz zamanlar. Özellikle sanatsal ve artistik konuların içindeyseniz ayrıca destekleyici olacaktır. 23 Temmuz-22 Ağustos arası ve 6 Eylül-2 Ekim arası aşk yönünden en dikkat çekici zamanlar olarak görünüyor. Bu dönemlerde kalbinizin atışı dışarıdan bile duyulabilir. Aşka dahi aşık olduğunuz bu zamanlarda ayrıca arzu ve beklentilerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. 2020’de aşk yıldızı Venüs retrosu yaşayacağız. Venüs’ün retro dönemleri özellikle sosyal yaşamınızdan eski aşkları gündeminize yeniden taşıyabilir. İşte bu noktada dikkatli davranmanız gerekiyor zira 13 Mayıs-25 Haziran arasındaki bu Venüs retrosunda ilişkileriniz adına adımlarınızı daha tekin ve bilinçli atmanız gerekiyor.

2020’DE ASLAN BURCU: PARA

2020 aslında oldukça çalışkan, üretken olabileceğiniz bir yıl. Bir Aslan olarak tahtınıza kurulup her şeyi yüksekten seyretmek size en yakışan, en kral durum olsa da 2020 yılı bunun tam aksine sizi arı gibi çalışkan ve ruhunuzun aksine bir hizmet ve emek insanı kılabilir. Hatta buna siz bile şaşırabilirsiniz. Elbette bu ateş elementinin alev alev yanan burcu siz Aslan’lar için çok kolay olmayabilir. Ancak bu süreçten öğrenecekleriniz sizi önümüzdeki döneme bir kral ya da kraliçe olarak taşıyabilir. Bu dönemi kolaylaştırmak adına düzenli ve organize hareket edebilirsiniz. Hedefler, planlar belirleyip bunların dışına taşmadan disiplinli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bir de detayları, hesapları kaçırmazsanız tamamdır. Bu çalışkanlığınızın karşılığını para olarak alabilir miyiz sorusunu duyar gibiyiz. Yeterince sabırlı olup zamana saygı duymanız kaydıyla beklediğinizin üzerinde karşılıklar görebilirsiniz. Yıl sonuna yaklaştığımızda özellikle ortaklı işler bereket getirebilir. Yıl içinde de ilginç, özgün, sıra dışı fikir ve yaklaşımlarınız işinizi kolaylaştırabilir. Denenmeyi denemekten çekinmeyin, çalışkan bir dönemde olduğunuzu unutmayın, eksikleri telafi edebilirsiniz.

2020’DE ASLAN BURCU: SAĞLIK

2020 sağlık açısından oldukça önemli bir yıl olarak göze çarpıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu yıl sağlık adına almanız gereken tedbirleri almak ileride çok işinize yarayacak. Doktorlardan, uzmanlardan sağlık ve şifa adına çok şey öğrenebilir, bilginize bilgi katabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyacı olan başka kişilerin de yardımına koşabilir, onların da dertlerine derman olabilirsiniz. Bunun getirdiği şevk ve sevinç elbette yadsınamaz ve ruhsal ve manevi açıdan sizin için çok doyurucu ve destekleyici olabilir. Mars’ın geri gittiği tarihler olan 9 Eylül-14 Kasım arasında özellikle de seyahat ediyorsanız tedbirli davranmayı elden bırakmayın. Ayrıca malefik yıldız Mars’ın sağlık evinizi ziyaret ettiği 16 Şubat-30 Mart arasında kendinize daha çok dikkat etmeniz ve sağlığınıza özen göstermeniz gerekebilir.

Günlük burç yorumları için tıklayın.

2020 yıllık burç yorumları için tıklayın.

Boğa burcu 2020 yıllık yorumları için tıklayın.

İkizler burcu 2020 yıllık yorumları için tıklayın.

Koç burcu 2020 yıllık yorumları için tıklayın.