OĞLAK BURCU YILLIK YORUMU: 2020’DE OĞLAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2020 dönüp dolaşıp her konunun size geleceği, sizle başlayıp sizde biten bir yıl olarak dikkat çekiyor. Hemen her konuda ne kadar haklı olduğunuzun farkına varabilir ve bunu kanıtlayabilirsiniz.

Burcunuzun yıldızı ve Jüpiter neredeyse tüm yıl boyunca burcunuzda ilerlerken adeta ders veren, öğretici bir konumunuz olabilir. Hemen her konuda söz ve insiyatifi elinizde tutabilir, ilişkilerinizde, iş yaşamınızda lider bir rol üstlenebilirsiniz. 21 Mart-1 Temmuz arasında Satürn burcunuzdan kısa bir süreliğine ayrılıyor ancak bu kez de yine olumlu bir şekilde maddi konular, iş ve para konularına odaklanabilir, bu alanda metanetinizi, dirayetinizi gösterebilir, almanız gereken tedbirleri alabilir, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz. Satürn’ün geri gittiği dönem olan olduğu 11 Mayıs-29 Eylül arasında siz de yaşamı biraz daha ağırdan almalısınız, bu dönemde girişimci ve atak davranmak yerine kendinizi biraz daha geri planda tutabilir, önceki deneyimlerinizi değerlendirerek ileriye yönelik yeni plan ve programlar yapabilirsiniz.

Burcunuzun da yer aldığı toprak elementinden burçlar açısından oldukça destekleyici bir yıl 2020 ve yılın galibi de siz olabilirsiniz. Jüpiter imkanlarınızı genişletirken, kendi benliğinizi ve kişiliğiniz daha çok ortaya koyma yanında sosyal çevrenizi geliştirme, bilgi ve bilgelik kazanma, eğitim alma ve verme yönünde size türlü türlü fırsatlar sunabilir. Bundan en iyi şekilde yararlanmanın sırrı da Uranüs’ün size kazandırabileceği sıra dışı yaratıcılıkta olabilir. Yeteneklerinizi ilginç, farklı ve benzersiz bir şekilde sergilemekten, ortaya koymaktan geri durmamalısınız 2020 boyunca. Bunu yaptığınız ölçü ve zenginlikte Jüpiter şans ve kısmetten yana destekleyici olabilir, hem de yaşamınızın hemen her alanında.

Tutulmalar açısından da dikkat çekici bir yıl olarak göze çarpıyor 2020. Geçtiğimiz yılı burcunuzda bir Güneş tutulmasıyla kapatmamızın ardından artık yeni başlangıç ve adımlara da hazırsınız. 10 Ocak’ta karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan Ay tutulması ilişkilerinize bir bakış atmanızı ve bu alanda bir farkındalık yaşamanızı sağlayabilir. İlişkinizdeki rolünüzü, yerinizi daha açık bir şekilde görürken bazı kararlar da alabilirsiniz. 5 Temmuz’da yine burcunuzda bir Ay tutulması meydana geliyor, bu tutulma da yine sizi ilişkileriniz yönünde bir karara sürükleyebilir. Tutulmaların bir başka amacı da dikkatinizi kendinizden alıp karşınızdakini daha iyi görme fırsatı sunması olabilir. Karşıt burcunuzda 21 Haziran'da gerçekleşen Güneş tutulması ilişkinize ve ilişkilere bakışınıza yepyeni bir boyut kazandırabilir.

2020’DE OĞLAK BURCU: AŞK

Özgüveninizi perçinleyen bir yıl olarak dikkat çeken 2020 sizi siz yapan özellikleri çok daha güçlü bir şekilde vurguluyor. Benlik algınız bu denli yüksekken aşktan geri durmanız, geri kalmanız imkânsız gibi, keza aşk evinizi zaman zaman allak bullak eden Uranüs 2020’de de bu alandaki transitini sürdürüyor ve karşınıza birbirinden ilginç ve sıra dışı kişiler çıkarmada ısrarcı olacak gibi görünüyor. Aşka bakış açınızdaki kalıpları yıkma dönemi olabilir bu yıl. İstek ve arzularınız da yükselen benlik algınızla birlikte güçlenirken bu dalgaya karşı durmanız neredeyse imkânsız gibi görünebilir. 7 Ağustos-6 Eylül arası ilişkilerden yana şanslı bir döneminiz olabilir. Bu dönem karşınıza beklediğiniz ilişkiyi çıkarabilir, yaşadığınız aşkın ilişkiye dönüşmesini kolaylaştırabilir. 5 Mart-3 Nisan arası aşktan aşık olmaktan zevk ve keyif duyacağınız bir dönem olarak göze çarparken, bu dönem sürpriz tanışıklıkları, rastlantıları beraberinde getirebilir.

2020’DE OĞLAK BURCU: PARA

21 Mart-1 Temmuz dönemi maddi konulara daha fazla odaklanmanızı sağlayabilecek bir dönem olarak dikkat çekiyor. Bu dönemde parasal anlamda ve iş konularında yapıcı ve kararlı adımlar atabilir, sahip olduklarınızı değerlendirmeye daha da çok odaklanabilirsiniz.

17 Şubat-10 Mart, 18 Haziran-12 Temmuz, 14 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen Merkür retrolarında iletişime, haberleşmeye daha çok dikkat edip özen göstermeniz gerekebilir. Bu dönemde özellikle yanlış anlamalara da ayrıca dikkat etmelisiniz. Mars retrosu dönemi olan 9 Eylül-14 Kasım arasında ise özellikle aile içi meşguliyetlerinizin yoğunluğu sizi hedeflerinizden, planlarınızdan bir miktar ayrı düşürebilir. Bu dönemde evdeki huzursuzluğu iş dünyanıza aksettirmemek için biraz daha gayret sarf etmeniz gerekebilir. 16 Şubat-30 Mart arasında yoğun bir şekilde çalışabilirsiniz. 30 Mart-13 Mayıs arasında ise maddi ve parasal kayıplara, gelir gider dengesine biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. 6 Eylül-2 Ekim arasında ortaklı işlerden kazançlar elde edebilir, eşinizin, ortağınızın işlerindeki düzelmeyle siz de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

2020’DE OĞLAK BURCU: SAĞLIK

Burcunuzda ilerleyen şans ve bolluk yıldızı Jüpiter sizi sağlık yönünden de destekliyor. Ancak bu yılki Jüpiter transitinde iştahınıza ve beslenmenize de dikkat etmelisiniz. Zira Jüpiter etkisi abartılı bir iştahı beraberinde getirebilir. Özellikle çok fazla enerji sarf edebileceğiniz tarihler olan 16 Şubat-30 Mart arasında kendinizi aşırı yormamaya, yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde enerjinizi doğru ve yerinde kullanmak önceliğiniz olabilir. 10 Ocak ve 5 Temmuz tarihleri duygusal açıdan sizi zayıf düşürebilecek zamanlar olabilir, bu dönemde manevi çalışmalar sizin için rahatlatıcı olabilir. 14 Aralık’taki Güneş tutulması bilinçaltınızda sizi tutan, sıkan yüklerden kurtulmanız açısından yeni başlangıçları tetikleyebilir, sözgelimi bir alışkanlığınızı geride bırakabilirsiniz.

Günlük burç yorumları için tıklayın.

2020 yıllık burç yorumları için tıklayın.

Boğa burcu 2020 yıllık yorumları için tıklayın.

İkizler burcu 2020 yıllık yorumları için tıklayın.

Koç burcu 2020 yıllık yorumları için tıklayın.  

Aslan burcu 2020 yıllık yorumları için tıklayın.

Yengeç burcu 2020 yıllık yorumları için tıklayın.