ELLE Eylül Sayısı Çıktı!

Yeni sezonu Hafsanur Sancaktutan ve Alp Navruz ile karşılıyoruz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Eylül 2023
ELLE Eylül Sayısı Çıktı!

Eylül sayımız ELLE MAN eki ile birlikte çıktı! Cartier Türkiye’nin ilk kadın marka dostu olan genç yetenek Hafsanur Sancaktutan var. Kişisel stiline olan beğenimizi ELLE Style Awards 2023 Yılın Stil Keşfi ödülü ile gösterdiğimiz Hafsanur, çocuk yaştan itibaren verdiği oyuncu sinyallerini boşa çıkarmamış, içindeki yeni kadınları ve duyguları keşfede keşfede yoluna devam ediyor. 

Paris’te, Le Royal Monceau Raffles Hotel’de gerçekleştirdiğimiz çekimimizde Cartier’nin Le Voyage Recommencé yüksek mücevher koleksiyonundan taktığı parçalar bizi markanın kalbine doğru ilham dolu bir yolculuğa çıkarırken, Cartier stilini oluşturan iki unsur olan geometri ve kontrast hepimizi bir kez daha büyüledi. 

ELLE Man ekimizin kapağı içinse Fransa’nın kuzeybatısındaki Bretonya bölgesindeki La Gacilly kasabasına çevirdik rotamızı. Yves Rocher markasının doğduğu topraklarda, doğal içeriklere sahip Anti Chute serisinin yüzü oyuncu Alp Navruz ile botanik bahçelerde gezdik, bitkilere dokunduk ve doğanın nefesini içimize çektik. 

ELLE Eylül sayısını ELLE Man eki ile birlikte bayiilerden ve dergiburda.com'dan alabilir, trendyol, n11 ve hepsiburada'dan sipariş verebilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.