GÖZ ÇEVRESİ HİÇ BU KADAR KUSURSUZ OLMAMIŞTI: ULTIM-EYES MESO

Göz çevresinde kristal ışıltısı yaratan yepyeni ürünle tanışın: Ultim-Eyes Meso. Koyu halkaları, torbaları ve kırışıklıkları tek ürünle onunla giderebilirsiniz.

Gözaltı torbaları, koyu halkalar, kırışıklıklar ve kuruluk; göz çevresi sorunları say say bitmiyor ve ne yazık ki bu sorunları gidermek için tek bir yöntem bulunmuyor. Dosa Medikal’in sektöre sunduğu, İspanyol markası Ultim-Eyes Meso, göz çevresinde oluşan tüm sorunlara yanıt vermek için geliştirilmiş yepyeni bir ürün.

ULTIM- EYES MESO'NUN FAYDALARI NELERDİR? 

Ultim- Eyes Meso, hem koyu halkalar hem torbalar hem kuruluk hem de kırışıklıkları gidermeyi vaadediyor. Bir mezoterapi yöntemi olan Ultim-Eyes, içeriğindeki özel bileşenler sayesinde tüm bu sorunları gideriyor ve deyim yerindeyse kristal parlaklığında bir göz çevresi yaratıyor. Sıkı ve aydınlık bir göz çevresi için eksiksiz bir tedavi yöntemi olan Ultim-Eyes, içeriğindeki peptidler ve hiyalüronik asit sayesinde göz çevresini sıkılaştırıyor, nemi artırıyor ve kırışıklıkları azaltıyor. Asetil tetrapeptit-5 peptidi ise ödemin oluşum mekanizmalarına karşı savaşıp torbalanmayı gideriyor; aynı zamanda elastikiyeti ve cilt pürüzsüzlüğünü artırıyor. Kafein, koyu halkaların oluşmasını engelliyor. Organik silikon ve C vitamini, dermal matrisi onarıp cildi sıkılaştırıyor. Sonuç olarak tüm bu bileşenler kusursuz bir göz çevresi elde etmek için müthiş bir sinerji yaratıyor.

DOKTOR TAVSİYESİ 

Ultim-Eyes Meso’yu hastalarına uygulayan, Gökhan Haytoğlu Kliniği’nden Medikal Estetik ve Tamamlayıcı Tıp Hekimi Dr. Ezgi Eryılmaz, yeni nesil bu mezoterapi yönteminin zengin, çok kapsamlı ve etkin içeriğiyle diğer yöntemlerden ayrıldığını söylüyor. Şimdiye kadar çok iyi sonuçlar aldığını ve hasta memnuniyetinin yüksek olduğunu belirten Eryılmaz, tedavinin 6 seanslık kürler halinde uygulanmasını, tamamlayıcı olarak da Ultim-Eyes kreminin kullanılmasını öneriyor.