Aromaterapinin Gücü

Güzel görünen bir cilde sahip olmak mümkün.


Babor'un selülit savaşçıları
Babor'un yeni ürünleri sayesinde selülit sorun olmaktan çıkıyor. Babor Stop Cellulite Day Activator, gün boyu yağları kırmaya destek verirken yağ depolarının oluşmasını da engelliyor. Stop Cellulite Night Repair ise siz mışıl mışıl uyurken hücreleri onararak yeniden yapılandırıyor, zarar görmüş kolajen liflerini onarıyor. Ayrıca vücuttaki su tutumunu azaltıyor. İncelmede devrim yaratın LPG System firması selüliti gidermede ve vücut sarkmalarında çok iyi sonuçlar alan bir teknik geliştirdi. Selülit terapisinde en etkili cihazlardan biri olan Cellu M6 KeyModule ve Lipo M6, selülitle savaşmada yepyeni bir yöntem sunuyor: Lipomasaj. Bu yöntemin klasik terapilere göre farkı ise kişinin aktif olarak tedaviye katılması.

Yılların izini “AFA Peeling” ile silin
Yaşlanmaya direnen günümüz kadınına neştersiz gençleşme iksiri! Yeni geliştirilen dermakozmetik ürün grubu AFA'lar, kırışıklıkların giderilmesini sağlıyor, yeni kırışıklıkların oluşmasını engelliyor ve cilt lekelerini tedavi ediyor. Medical Park Bahçelievler'de deneyebileceğiniz bu yöntem sayesinde aynalara güvenle bakabilirsiniz.

Sağlıkta son haberler
Kraliyet ailelerinin dans hocası Lale Roche İstanbul'da ders vermeye başladı. Laya Yaşam ve Dans'ın kurucusu Lale Roche; Paris, Nice ve Cannes'dan sonra İstanbul'da duygusal ve zihinsel beyin arasında uyum sağlamayı kolaylaştırmak için dersler veriyor. Hücreleri baştan çıkaran yepyeni ürün Life-Cell, tamamen doğal maddelerden formüle edilmiş. Hücre yenileyici ithal ürünlerin distribütörlüğünü yapan Caba Kozmetik tarafından getirilen ürün, dünyanın ilk “hepsi bir arada yaşlanmayı geciktirici bakım kremi olarak tanıtılıyor. Syn-Ake, Cosmo Laboratories Shock Day Cream Plus ile mucizeler yaratıyor. Bu ürün en derin ve en yerleşmiş çizgilerle savaşırken, cildin tonu ve elastikiyetini mükemmel şekilde geliştiriyor. Ürün, hem boyun hem de yüz bölgesine kullanılabiliyor.
Celll Shock Deep Wrinkle Powder Cream ile derin çizgileri gözle görülür şekilde pürüzsüzleştiren muazzam bir pudra. Bu hafif ultra ince pudra sihirli bir şekilde cildinizde kreme dönüşüyor. Ve yavaş yavaş yıllar gözünüzün önünde eriyor. Güneş ve cilt yaşlanması ile oluşan kahverengi lekeleri SkinCeuticals Phyto+ ile veda etmek mümkün. Nasıl mı? İçeriğinde bulunan kojik asit, cilt aydınlatıcı özellikleri ile melanin biyosentez sürecini kontrol ederken varolan lekeleri de hafifletiyor. Inglot mağazalarında 15 farklı şekil, uzunluk ve tasarımda takma kirpikler sizi bekliyor. Gözlerinizde daha belirgin, daha dramatik bir görünüm yaratmak için Inglot'un takma kirpiklerini rahatlıkla deneyebilirsiniz. Herba llife'ın Aloe Saç Bakım Serisi yaz mevsimine canlı ve bakımlı saçlarla girmeyi garantiliyor. Yatıştırıcı ve yenileyici özelliği ile bu seri sağlıklı saçlar yaratıyor. Rowenta Lissima Clip Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici saçlarınızı baştan yaratıyor. Kusursuz ve cazibeli saçlar için saçları dipten uca mükemmel derecede şekillendiren bu makineler ile yazın saçlarınızda farklı modeller yaratabilirsiniz. Özel başlıkları ile her saç tipi tarafından rahatlıkla kullanılabilen düzleştirici, elektriklenmeyi önleyen Ionic sistem ve seramik plakalar sayesinde bu kadar iyi sonuçlar veriyor.

Zerofat “Ay Güzellik Merkezi”nde

İtalya'da üretilen Zerofat, zayıflamak, selülitlerden arınmak, tüm vücudu toparlamak, lifting yapmak, metabolizmayı hızlandırmak ve anti-ödemik etki için üretilmiş ileri teknolojiye sahip bir cihaz. Ve bu cihaz Ay Güzellik Merkezi'nde bulunuyor. “Sıfır yağ” anlamına gelen Zerofat, ilk seansta net sonuçlar yaratıyor. Kişiye ve kiloya göre uygulanan sistemde bant bağlama-çözme, kemer takma-çıkarma, jel sürme-silme gibi vakit kaybettiren işlemler olmadan, zayıflamaya giden yolda en kolay, en pratik, en kestirme, en hızlı yöntem olarak kabul ediliyor.
Tel: 0212 542 86 73