Cildinizin Yogası

Cildin kalitesine etki ediyor, cildin genç görünümünü uzatıyor.


Hipnoterapi ve NLP ile zayıflama
Yeme alışkanlıkları ve yeme fantezileri üzerinde beyin gücünün etkileri tartışılmaz. Nişantaşı Sculpture Therapy Center'da Dr. Zaza Yurtsever önderliğinde artık bu hizmet verilmeye başlanıyor. Yeni zayıflama programı ile kilo dert olmaktan çıkıyor.

Sağlık dersi
Essporto Health&Fitness Club'ın bahar aylarına özel derslerinden Gentle Fit, sıkılaşma ve eklem, kemik rahatsızlıklarının tedavi edilmesini sağlıyor. 45 dakika süren dersler sayesinde kalori yakılıyor. Sağlıklı bedene kavuşuluyor.

Teknoloji güzelliğin hizmetinde
Daphne Güzellik Merkezi dermo-kozmetik uygulamaları ve gelişmiş cihazları sayesinde sivilce, yara izi, doğum çatlağı gibi sorunlara çare bulurken bölgesel zayıflama konusunda da çeşitli teknikler sunuyor. Ve böylece güzellik sıkıntıları sona eriyor.

Emziren annelere özel
Anne sütü mucizedir. Milupa da, bu mucizevi sütü artırmaya yardımcı olmak için Türkiye'nin ilk poşet emzirme çayını üretti: Milupa Still-Tee. Rezene, anason, kimyon, melisa gibi sakinleştiren ve rahatlatan bitkileri de içeren çay, emziren annelerin artan sıvı ihtiyacının karşılanmasına da destek oluyor.