BELLA HADID’İN EGZERSİZ RUTİNİ SİZİ ŞAŞIRTACAK

Fiziğiyle ilham kaynağı olan Bella Hadid merak edilen fitness programını açıkladı.

20 yaşındaki model şimdiye kadar Nike, Dior, Fendi ve Bulgari gibi markalarla dünya çapında ses getiren kampanyalara imza attı.  Bella’nın başarılı işbirliklerinin yanı sıra formunu nasıl koruduğu da büyüyen bir merak konusu. Kendisine sorulduğunda yemek yemeği bir tutku olarak tanımlayan Hadid spor salonunda herkesten çok vakit geçirdiğini de itiraf etmekten çekinmiyor.

Bella’nın Instagram’ında kısa bir gezintiye çıkarsanız Roma’da pizzasından ısırık alırken ya da Cannes Film Festivali çıkışı dondurma yerken çekilen fotoğraflarla karşılaşabilirsiniz. Peki ya -bayılana kadar yapılan squat’lar, boks antremanları, pilates dersleri, aerobic egzersizleri gibi- sayısız seçenek arasından Bella’nın favori tercihleri neler?

Model Los Angeles’ta E! News’a verdiği röportajda sabahları yataktan kalkarken motivasyonunun yüksek olmadığını ama spor salonuna girdiği andan itibaren kendini tamamen antremanına verdiğini açıkladı. Tabii işler yalnızca yüksek konsantrasyonla bitmiyor. Bella antremanının süresini olabildiğince uzun tuttuğunu ve 2 saatten önce egzersizleri bitirmediğinin altını çizdi.

Sık sık  boks eldivenleriyle görüntülenen modelin favori egzersizinin New York’ta bulunan Gotham Gym’de boks yapmak olduğu biliniyor. Bella düzenli yaptığı spor programını her gün öğünlerinde proteine yer vererek desteklediğini açıkladı.

Yoganın rahatlatıcı etkisinden ötürü sert egzersiz rutinine uymadığını ve spor programının dışında tutmayı tercih ettiğini de belirtti.

Kısaca; Bella aletik fiziğini spor salonunda geçirdiği uzun saatlere ve sert egzersiz rutinine borçlu. Şaşırtıcı bulduğumuzu söyleyebilir miyiz?