ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

BEPANTHOL İLE DÖVMELER “SONSUZA KADAR” İLK GÜNKÜ GİBİ

Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi’nin dövmeli ciltlerin bakımı için yeni reklam kampanyası yayında…

Türkiye’de her geçen gün artan dövme bakım ihtiyacına çözümler sunan Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi’nin yeni reklam kampanyası, “Sonsuza Kadar” sloganıyla yayında...

Türkiye’nin güvenilir cilt bakım markası Bepanthol için Bağımsız Araştırma Şirketi tarafından yapılan araştırmaya göre Türkiye’de her yıl 3 milyondan fazla dövme yapılıyor, 4 kişiden 1’i dövme sahibi ve dövme sahibi her 10 kişiden 7’sinin birden fazla dövmesi bulunuyor. Dövme sahibi olmayanların yüzde 23’ü yakın zamanda dövme yaptırmayı düşünürken, dövmesi olanların yüzde 74’ü ise yeni dövmeler yaptırmayı planladıklarını ifade ediyor. Öte yandan dövme yaptıran ve dövme sahibi olan insanlar dövme yaptırdıktan sonra dövme görselinin ve renginin canlılığının zamanla azalmasından endişe duyuyor.

Her cilt tipi ve ihtiyacı için bakım ürünleri sunan Bepanthol, Türkiye’de de bu alanda artan bakım ihtiyacına Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi ile çözüm oluyor. Marka yeni kampanyası “Sonsuza Kadar” ile de dövme sanatının herkes için farklı anlamı olduğunu ve birbirinden farklı motivasyonlar içerdiğini anlatıyor.

Ölümsüzleştirilen anlar
Kimi için ilk görüşte aşk, kimi için evladıyla paylaştığı en unutulmaz an, kimi için hayvan sevgisi… Motivasyonları farklı olsa da tüm dövmeli ciltlerin ihtiyacı olan bakımın aynı olduğunun altını çizen kampanya, tercih edenlerin sonsuza kadar taşıyacağı dövmelerinin “Sonsuza Kadar” ilk günkü gibi kalması için dövmeli cilde özel bakımın önemine dikkat çekiyor.

Kampanya için hazırlanan dört farklı reklam filminde dövmelere ilham olan farklı hikâyeler görüyoruz. İlk olarak iki senaryonun yayına alınacağı “Sonsuza Kadar” kampanya filmlerinde; öncelikli olarak hayatının aşkını eczanede bulan bir gencin, gönlünü kaptırdığı eczacıyı görmek için aradığı bahanelere gülümsüyoruz. Yeni bir bahanenin peşinde koşarken gerçekten kolunu kıran ve eczaneye gitmek zorunda kalan genci mutlu eden gerçek aşkın, eczacının alçının üzerine yazdığı “hastasın :)” notuyla ilk kıvılcımını verdiğini görüyoruz.Diğer reklam filminde ise bir babanın doğduğu günden beri konuşmayan çocuğunun sesini duymak için verdiği emeği, duyduğu inancı izliyoruz. Tüm bu emeğin yıllar sonra “baba” seslenişiyle bir mucizeye dönüşmesine ve bu anın ses dalgası şeklinde bir dövmeyle ölümsüzleşmesine şahit oluyoruz. Reklam filmlerinde dövme sanatının herkes için farklı bir anlam taşıdığı anlatılırken, Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi de sonsuza kadar taşınacak dövmeleri sonsuza kadar canlı ve bakımlı tutacak cilt bakım desteği olarak konumlandırılıyor.Jeppe Ronde’in yönetmenliğini üstlendiği reklam filmlerinin müziği ise Mustafa Sandal ve Ferda Anıl Yarkın’ın imzasını taşıyan “Sonuna Kadar” adlı eserin melodisiyle “Sonsuza Kadar Sürsün” mesajını veriyor.

Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi ile “Sonsuza Kadar İlk Günkü Gibi” bakımlı dövmeler

Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi, içeriğindeki provitamin B5 ve lanolin ile yoğun nemlendirme sağlıyor. Dövme sonrası bakımda uzun yıllardır en çok tercih edilen ürün olan Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi; parfüm ve renklendirici içermiyor. Uzun vadede dövmeli cildi nemlendirmek için kullanıldığında dövmeyi ilk günkü gibi koruyor ve dövmeli cildi rahatlatıyor.