THE PENINSULA ISTANBUL'DA ÇOK ÖZEL BİR SPA VE WELLNESS DENEYİMİ

The Peninsula Istanbul’un huzur ve rahatlama sunan Spa ve Wellness Merkezi, zengin bakım yelpazesi, hamam ve havuz alanlarıyla misafirlerini alışılmışın dışında bir spa deneyimine davet ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Temmuz 2023
THE PENINSULA ISTANBUL'DA ÇOK ÖZEL BİR SPA VE WELLNESS DENEYİMİ

The Peninsula Hotels'in dünya çapındaki zarif ve lüks otel portföyünün en yeni üyesi ve Türkiye’deki ilk oteli, İstanbul Boğazı'nın kıyısında, tarihi yarımada manzarası ile tarihi Karaköy semtinde yer alan The Peninsula Istanbul, üçü yapımı 1900’lü yılların başlarına uzanan tarihi binalar olmak üzere, toplam dört binadan oluşuyor. Otelde, SPA ve wellness deneyimi için geniş bir seçenek yelpazesi misafirleri bekliyor.Büyüleyici Spa ve Wellness Olanakları

Roma banyoları ve Osmanlı hamamlarından ilhamla tasarlanan The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi’nde, Zeynep Fadıllıoğlu’nun imza stili ve otelin sanat koleksiyonundan eserler fark yaratıyor.

2.500 m² bir alana sahip The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi'nde, sekiz adet bakım odası, iki adet geleneksel Türk hamamı, etkileyici bir aydınlatmaya sahip 25 metre uzunluğunda yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve su altı müziksistemi, macera duşu, buz çeşmesi ile kapsamlı bir bakım menüsü yer alıyor.

The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi'nin SPA bakım menüsü dünyaca ünlü markalarıyla öne çıkıyor. Monte Carlo merkezli, biyomimetik peptitlerle (doğala özdeş moleküller) geliştirilmiş lüks cilt bakım uygulaması sunan, ASIA SPA Ödülü sahibi Margy’s Monte Carlo markasının imza ürünü gold mask, kolajen maskesi, yaşlanma karşıtı terapileri gibi uygulamaları ile SPA deneyimini zenginleştiriyor.


Ürün yelpazesinde Doğu’nun Ayurveda ilkeri ve Batı’nın aromaterapi tekniğinin harmanlayan Subtle Energies, doğal cilt bakımı ve sağlıklı yaşam çözümleri sunuyor. Amaçları her zaman “mümkün olan en iyi” sonuçları elde etmek olan tolerans, işlevsellik, güvenirlik, uzun süreli etki ile ilişkilendirilen tıbbı cilt bakım markası MBR ürün ve uygulamaları The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi’nde misafirleri ile buluşuyor.

Etkileyici otelleri ve bir asra yakın geçmişi ile The Peninsula’nın hizmetleri arasında sağlık ve sürdürülebilirlik platformu Life Lived Best deneyimi de dikkat çekiyor. Life Lived Best platformu ile The Peninsula Istanbul, konuklara fitness, farkındalık (mindfulness) ve beslenme hedeflerine ulaşmaları, bu fırsatlara özel bir Sağlık Portalı ve 24 saat Wellness Concierge hizmeti aracılığıyla diledikleri zaman erişmeleri için benzersiz bir deneyim sağlıyor.


The Peninsula Istanbul’un son teknolojik donanıma sahip ekipmanları ile donatılmış ferah Fitness Merkezi’nde fitness ve mindfulness dersleri ile grup çalışmaları bulunuyor. The Peninsula Istanbul ayrıca konuklarına özel Wellness Portalı’nda, misafirlerine eğitmen eşliğinde egzersiz rutinleri, aromaterapi, kişisel bakım ritüelleri ve sesli meditasyonlar gibi sağlıklı yaşam programlarına konaklama odasında 24 saat erişim imkanı sunuyor. Otelde, Boğaz boyunca uzanan yemyeşil bahçeler arasında yer alan ve özel kabanalarda vakit geçirme imkanı sunan, 25 metre uzunluğunda bir açık yüzme havuzu da yer alıyor.


Rezervasyon seçenekleri için;

  • 24-saat ulaşabileceğiniz Misafir Hizmetleri Servis Merkezi'ni 0212 931 2888 numarasından arayabilirsiniz
  • Online rezervasyonlar için https://www.peninsula.com/tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.             SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.