THE SPA AT THE BODRUM EDITION İLE BAKIM ZAMANI

Konuk ağırlama ve eğlence dünyasının yenilikçi ismi Ian Schrager’in en son ilerici konsepti The Bodrum Edition, her gün büyüyen Edition geleneğinin yeni bölümünde karşımızda.

Marriott International ve Ian Schrager ortaklığıyla hayata geçirilen The Bodrum EDITION, Türk Rivierası’nın gök mavisi sularını tepeden gören doğal bir amfitiyatro oluşturduğu Yalıkavak Körfezi’nde bir Ege ütopyası sunuyor.

The Spa at The Bodrum EDITION, dünyanın farklı yerlerinden şifa pratiklerini yerelden ilham alan, özenle seçilmiş terapi seçkisiyle bir araya getirerek enerjik bir yaşamı kucaklıyor. 

Türk Hamamı, tuz tedavisi odaları, sauna buhar odası ve mini havuzun yanı sıra 14 sakin terapi odası içeren The Spa at The Bodrum EDITION, Macaristan’daki Nobel ödüllü Omorovicza laboratuvarının geliştirdiği tamamiyle doğal ürünler kullanılarak seyahat stresini azaltmak üzere tasarlanmış dünya standartlarında  tedaviler sunacak.

Cildi yenilemek için geleneksel Osmanlı kese eldiveninin kullanıldığı Osmanlı beden terapisi ve doğal siyah sabunun zeytin özüyle birlikte cildi beslemek ve temizlemek üzere kullanıldığı Fas hamam terapisi gibi hamam terapileri The Spa’nın sunduğu seçenekler arasında.Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.