VITALICA WELLNESS BIOHACKING & BOOTCAMP BAŞLIYOR!

28-30 Mayıs tarihlerinde, Le Meridien Bodrum Beach Resort, eşsiz doğasında Vitalica Wellness Biohacking & Bootcamp düzenliyor.

28-30 Mayıs tarihlerinde, Le Meridien Bodrum Beach Resort, sağlığınızı, uzun ömürlülüğünüzü, performansınızı ve refahınızı nasıl optimize edeceğinizi öğrenebileceğiniz Vitalica Wellness Biohacking & Bootcamp düzenliyor. 

Dayanıklılığı, zindeliği ve gücü arttırmayı amaçlayan yoğun bir fiziksel aktivite programı ile sağlıklı beslenmeyi birleştiren, fiziksel ve zihinsel program isteyenlere özel olarak tasarlanan bu kamp Bodrum’da eşsiz bir deneyim arayanlar için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Biohacking ve boot camp yöntemleriyle birleşen bu program, sizi performansınızın zirvesine nasıl erişeceğinize ışık tutacaktır. Biohacking ve bootcamp potansiyelinizden yararlanmanın, daha akıllı olmanın, daha iyi düşünmenin ve sahip olduğunuzdan daha fazla enerjiye sahip olmanın bir yolu olduğunu gösteriyor. 

Vitalica Wellness düzenlediği yoga kamplarında, mindfullness kamplarında olduğu gibi bu programını da profesyonel spor eğitmenleri ve uzman doktorların gözetiminde bireysel vücut analizi ile başlatıyor ve kişiye özel bir yaklaşım ve kişiye özel beslenme programı sağlıyor.  

Biohacking & Bootcamp; sağlık ve performans için beslenme yöntemlerini ve programlarını öğretiyor, nasıl sağlıklı ve daha üretken olunabileceğini öğretiyor. Vücudunuzu daha yavaş yaşlanacak, daha uzun yaşayacak, güç ve dayanıklılığı artıracak ve iyileşme süresini azaltacak şekilde eğitmenizi sağlıyor.