DAHA İYİ CİNSEL YAŞAM İÇİN, DEKORASYON SIRLARI

Cinsel hayatınızın gidişatını değiştirmek istiyorsanız, okumaya devam edin.

- Yumuşak çarşaflar, ipekli çamaşırlar ve lüks halı ya da kilimler, yani dokunmaktan keyif alacağınız şeyler yatak odasının olmazsa olmazlarından. Ayrıca yatak odasındaki her şeyi "iki kişiye" göre düşünmeniz gerek. Yatakta uyuyan her kişi için sadece bir yastık olmalı. Bekarsanız, iki yastık kullanabilirsiniz. Yatak yanı lambaları, mumlar, bardaklar ve odadaki diğer objeleri de mutlaka iki kişiye göre ayarlamanızda fayda var.

- Yatak odanızdaki duvarlarda anne-babanızın, arkadaşlarınızın ya da çocuklarınızın fotoğrafları olmasın. E, ne de olsa özel anlarınızın onlar tarafından izleniyor gibi olmasını istemezsiniz değil mi? Bunun yerine, soyut tablolar ya da tanıdık olmayan insanlara ait resimler kullanabilirsiniz.

- Tabii ki duvarda televizyon da olmamalı. Yaydığı elektromanyetik dalgalardan dolayı kişiyi psikolojik olarak cinselliğe kapattığı için, televizyonun cinsel yaşamda yeri yok. Hatta, bilimsel araştırmalar gösteriyor ki yatak odasında televizyon bulunduran çiftlerin cinsel aktivite sıklığını yarıya düşürüyor. Şaşırtıcı, değil mi?

- Stüdyo dairelerde yaşıyorsanız, çalıştığınız ve dinlendiğiniz alanları ayırmak zor. Bu durumda bilgisayar kullandığınız alanı bir paravan veya perdeyle sınırlandırmalısınız. Hatta işinizle ilgili ne varsa hepsini odanın bir yerinde tutun ki, çalışmadığınız zamanlarda onları gözünüz görmesin. Aynısı evdeki egzersiz aletleri için de geçerli. Kondisyon bisikletleri, koşu bantları ve tüm egzersiz aletleri de gözünüzün görmeyeceği yerde olmalı.

Bu değişiklikleri yaptıktan sonra çok farklı bir hayata sahip olabilirsiniz. Sonuçları bekliyoruz!