JESSICA BIEL'LE CİNSELLİK EĞİTİMİ

Jessica Biel, genç kızları bilinçlendirmek için dersler verecek.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Eylül 2015
JESSICA BIEL'LE CİNSELLİK EĞİTİMİ
<#text> Jessica Biel, aktivist Saundra Pelletier'le birlikte, genç kızların vücutlarını daha iyi tanımalarını amaçlayan online cinsellik dersleri vermeye hazırlanıyor.


<#text>


<#text> Bildiğiniz üzere Biel ve Justin Timberlake çiftinin beş aylık, Silas Randal adında bir oğlulları var. Ona hamile kaldığı dönemde, uzun süre kullandığı doğum kontrol hapını bir anda kesen ve sonrasında sağlığıyla ilgili aklında birçok soru olduğunu farkedince, kendisini ne kadar az tanıdığını anlayan Biel'in yeni iş macerası böyle başlıyor. “Aniden vücudumla ilgi birçok şeyi bilmediğimi farkedince şok geçirdim.” diyen 33 yaşındaki aktrist daha sonra kendi yaşadığı tecrübelerden de yola çıkarak başkalarına da yardımcı olmak istemiş.


<#text>


<#text> Partneri, WomanCare Global'in kurucusu Pelletier ise daha önce Afrika'da da benzer konularda kadınları bilgilendirmek için çalışmış. Yeni projeyle ilgili olarakda 'Ülkemizde hamileliklerin yarısından fazlası planlanmadan gerçekleşiyor ve sadece 22 eyalette devlet okulları seks eğitim veriyor. Bunu fark edince, Jessica ile birlikte bir şeyler yapmaya karar verdik.” diyor.


<#text>


<#text> Online eğitimlerini womancareglobal.org'da paylaşacak olan Biel ve Pelletier, içeriklerini ilgili kadın ve kadına dair her şey olarak özetleyerek amaçlarının genç kızların ve kadınların kendilerinden utanmadan doğru bir şekilde bilgiye ulaşmasını olduğunu söylüyorlar.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.