SEKSİ AMA ERKEKLERE GÖRE...?

Hiç aklınıza gelmeyen detaylar ile erkeklere seksi görünmek mümkün aslında..

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Şubat 2015
SEKSİ AMA ERKEKLERE GÖRE...?
Topuklu ayakkabılar, mini etekler ya da bir göğüs dekoltesi başka iyi saklanmış sırlarımız var mı erkeklerin yüreğini ağzına getiren ve bizim bilmediğimiz? Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu yönler erkekten erkeğe göre değişebilir fakat ortak taleplerden oluşan bir derleme yaptık sizin için:

- Erkeklere neyi seksi bulursunuz sorusuna alınan cevaplardan dürüst olmak gerekirse fizik (Göğüs, karın, kalça, biçimli bacaklar...) bir numarada.


- Kimi için en önemlisi yüz. Özellikle bakışlar çok etkili. Yüzü boya kutusundan çıkarcasına değiştirmekse anti-seksi bir durum. Özetle makyajsız kadınları daha seksi buluyorlar. Rujsuz dudakları ve fondötensiz bir yanağı öpmek onlara daha cazip geliyor.


- Kimine göre de ense, dizlerin arkası ve ayak bileği bir kadında en seksi buldukları yerler. Ayak bileğinin üzerine gelen bir pantolon, bir göğüs dekoltesine göre daha uyarıcı.


- Erkekler özgüvenli kadınları oldukça seksi buluyorlar. Başka kadınları tehdit unsuru olarak görmeyecek kadar kendine güvenen kadınlar... Biriyle konuştuğunuzda duruşunuz, bakışınız, sözlerinizle güçlü bir kadın imajı çizmelisiniz. Böyle bir kadından etkilenmeyen erkek neredeyse yok.


- Kadınlığın sadece cinselliği hatırlatmaması da erkeklere seksi geliyor. Yani onların hobilerini de paylaşmak gerek. Onlarla futbol konuşmak, playstation oynamak gibi... Bu durumda erkeklerin sadece kendi arkadaşlarıyla eğlendiği klişesini de bir kenara bırakmak gerekiyor.


- İngiltere'de Leeds Üniversitesi'nin bir araştırması, erkekleri etkilemek isteyen kadınların tenlerinin en fazla yüzde 40'ını açıkta bırakması gerektiğini ortaya kondu. Bu oranın üzerinde açanlar ise sadakatsiz olarak görülüyor. Bu durumda dengeli bir dekolte sizin doğru yolda olduğunuzun işareti.


-Duygularını yansıtmaktan kaçınmayan kadınlar da erkeklere oldukça seksi geliyor. Yanlarında ağlayan, sinirlenen, öfkelenen bir kadın erkeğin gözünden oldukça çekici aslında.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.