SEKSİN RENGİ...!

İlişkinizi canlandırmaya yatak odasından başlayın, hayatınız renklensin!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Şubat 2015
SEKSİN RENGİ...!
Son zamanlarda cinsel hayatınız çok mu durağanlaştı? Peki yatak odanızın duvarlarının rengini değiştirme fikri kulağa nasıl geldi? Bilindiği üzere libidoyu etkileyen birçok faktör var. Renklerin de burada yadsınamaz bir önemi var. O zaman cinsel yaşamınıza renk katmak için işe yatak odasından başlayın. Çünkü yatak odasının duvarlarının veya mobilyalarının renginin cinsel yaşamınızın yoğunluğu ve kalitesi açısından oldukça önemli olduğu ispatlanmış.

- İngiltere'de 2000 kişi üzerinde yaptığı bir ankete göre yatak odalarının duvarlarını ya da mobilyalarını açık mor rengi seçen çiftler en çok seks yapanlar listesinin başında yer alıyor.


- Duvarları lila veya açık mora boyalı çiftlerin haftada minimum üç kez seviştikleri ya da iki kat daha fazla birbirlerini arzuladıkları ortaya çıkmış. Eğer mor renginin nüansları ile baştan çıkamadıysanız, kırmızıyı, maviyi ya da pembeyi seçin. Fakat dört duvarın da aynı renk olmasını istemiyorsanız, sadece tek bir duvarı kırmızıya boyarak yatak odanızı 'ısıtabilirsiniz'.

BEJ, YEŞİL, GRİYE HAYIR!
Tam tersine, partnerizin ateşini dindirmek, onu yatıştırmak istiyorsanız, daha az afrodizyak etkisi olan bej, yeşil veya gri renkleri seçin. Bu renklerden birini seçen çiftlerin haftada iki defadan az seviştikleri tespit edilmiş. Yatak odanızı küçük ve pratik dokunuşlarla zenginleştirerek, orayı aşk ve seks çağrışımlı bir oda haline getirmeniz ve ilişkinizi alevlendirmeniz mümkün. 

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.