YA SEVGİLİNİZİN SANAL FLÖRTÜ VARSA?

Sosyal medya ilişkileri nasıl etkiliyor? Anket sonuçları haberimizde.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Aralık 2014
YA SEVGİLİNİZİN SANAL FLÖRTÜ VARSA?



<#text>


<#text> Artık telefonumuz ve laptop'umuz olmadan yaşayamaz hale geldik. Birkaç yıl öncesine kadar büyüklerimizin bizi elimizden düşmemekle suçladığı telefonlar artık onların da tutkusu! Yeni teknolojiyle birlikte sürekli sanal iletişimde olduğumuz arkadaşlarımızla ilişkilerimiz sıkı mı yoksa aksine tehlikede mi tartışıladursun, biz sizinle sanallığın aşk ilişkilerini nasıl etkilediğine dair bir anket sonucunu paylaşalım.


<#text>


<#text> Erkekler “Hem sevgilim hem de sanal flörtüm olsun” diyor.


<#text> Sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört edenler ya da etmeye sıcak bakanların oranının erkeklerde çok daha fazla olması dikkat çekti. Kadınların yüzde 37'si anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizli flörtlere karşı pozitif bakarken, erkelerde yüzde 63 gibi yüksek bir oran “Hem sevgilim hem de sanal flörtüm olsun” dedi!


<#text>


<#text>
İyi haber! Gizlice flört etmeyenler çoğunlukta



<#text> Ankete katılanların yüzde 61'i sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört etmeye pozitif bakmadığını belirtti. Bu sevgililer için sevindirici bir haber. Ancak kötü haberi sona sakladık. Sevgilisi haricinde gizlice flört etmeyen grupta erkeklerin oranı kadınlara göre düşük çıktı. Bu grubun yüzde 55'ini kadınlar oluştururken erkekler yüzde 45'te kaldı.


<#text>


<#text> Erkekler hangi yaşta en çok flört ediyor?


<#text> Anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan erkeklerin yüzde 61'inin 18-24 yaş aralığında olduğu görüldü. Gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan kadınların yüzde 86'sı da 18-24 yaş aralığındaydı.


<#text>


<#text>



SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.