Yeni Jön Karşınızda

Yeni Jön Karşınızda

Zaman çok dar. Orada da şöyle bir şey varki;  iyi oyuncu olup olmadığın belli oluyor. Sinema sektöründe daha çok derinlerine gidiyorsunuz karakterin. Ama dizide zaman yok öyle. Ben gerçi üzülüyorum, bir karakteri hazırlamak öyle aniden olmuyor maalesef, ne oluyorsa, orada minimumu yapıyorsun. Kendini oynuyorsun, bir değişiklik yaratamıyorsun. Olmuyor maalesef. Ama onu yurt dışında yapabiliyorsun, daha çok zamanın var. O konuda sistem çok farklı.

OYUNCUNUN EGOSU

Oyunculuk kolay bir meslek değil. Herkes çok rahat zannediyor. Güçlü olman gerekiyor. Oyuncular egoları yüksek insanlar. Ama her zaman da çalışamıyorsunuz. Bu işi seçmem için kimse beni zorlamadı, ben oyunculuğu seçtim. Zor bir meslek, ne zaman güzel oluyor biliyor musunuz; kameranın karşısına geçtiğin zaman. Yoksa o bekleme hali çok zor bir şey… Teklif olarak Kış Masalı vardı. Bir maceraydı ve ben karar verdim. Belki güzel işler kaçırmış olabilirim Paris’te, ama bir karar aldım ve buradayım.

İSTANBUL’DA DA “GURBET”

İstanbul’da bazen mutlu, bazen mutsuz oluyorum. Bir kere ailem çok uzakta. Benim en büyük desteğim ailem. En büyük hocam ablamdır benim, kötü bir durum olduğunda annemi arıyorum, annem rahatlatıyor beni, ya da ablalarım. Ondan sonra aniden bir ülke değiştiriyorsunuz, her şey değişiyor, insanlar filan.