SPORA SHANGHAI MOTİVASYONU

SPORA SHANGHAI MOTİVASYONU

Evet, 2015'in 3. ayını da bitiriyoruz ama yeni yıl kararlarınızı uygulamak için hala geç değil! Özellikle de sağlıklı ve fit olmakla ilgili olanları! Sene başlarken kendinize koyduğunuz ‘spor yapacağım' hedefine ulaşmak için sıkı bir motivasyona ihtiyacınız varsa, tavsiyemiz, cep telefonunuza Nike'ın Nike+ uygulamasını indirmeniz!

Bir tavsiyemiz daha var: Spor yapmak için yepyeni ve hareket kolaylığı sağlayan parçalar da sizi motive edebilir. Bunun için de önerimiz Nike Tight of the Moment x N+TC Tour Shanghai koleksiyonunun taytları... Vücutla uyumlu hareket eden bu parçalar, mükemmel bir görünüm için 3 boyutlu projeksiyon tekniğinden yararlanılarak üretiliyor.
Üzerindeki modern kentsel desenler, vücudun doğal çizgisini tamamlayarak bacak hatlarını ön plana çıkartıyor. Taytın kırmızı renginin de bir anlamı var: Bu rengin Çin kültüründe coşkuyu ve şansı simgeleyen, bereketli bir renk olması! Zira Shanghai, Nike+TC Tour'un start aldığı 3 şehirden bir tanesi...
Taytın özellikleri bununla da sınırlı değil. Ultra yumuşak Dri-FIT kumaşından üretilen Nike Pro taytta nem, sporcunun teninden kolayca atılıyor. Düz ergonomik dikişleri, astarlı ağı ve konforlu bel bandı gibi özellikleriyle antrenman sırasında ve günlük hayatta, sporculara rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlıyor.
N+TC Tour 2015 ilkbahar sezonunda dünyayı dolaşmaya devam ederken, aynı ürünün Nisan'da Los Angeles, Mayıs'ta ise Stockholm taytları lanse edilecek.

 

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.