Onlar Imedeen’e Güvendi

İçinizden gelen güzellik size ne ifade ediyor?


Tamar Gesar, 51
Kampanyayı gördüğümde hiç düşünmeden başvurmaya karar verdim. Imedeen'I iki aydır kullanıyorum, şimdiden sonuçlarını hissetmeye başladım. Çok kuru bir cilde sahibim, bu nedenle farkı çok açık şekilde hissettim. Cilt kuruluğu dışında diğer şikayetim cildimdeki cansızlık ve renksizlikti. Imedeen kullandıktan sonra ilk olarak kollarımın nemlendiğini, cildimin canlandığını ve yumuşadığını gördüm. Çevremdeki insanlar da cildimi son günlerde çok daha canlı ve pürüzsüz gördüklerini ifade ediyorlar. Ben de bunu duymaktan çok mutlu oluyorum.

CİLT GÜZELLİĞİ İÇİN... YAŞINIZ KAÇ OLURSA OLSUN!
Cildinizin size teşekkür etmesi için ihtiyacı olan IMEDEEN cilt bakıkm tabletini seçin..

30'lu yaşlarda cildiniz
Cilt, parlaklığını kaybetmeye ve kurumaya başlar. İlk kırışıklıklar ortaya çıkar. Marine Complex içeriğiyle IMEDEEN Derma One kullanmanızı öneririz.

40'lı yaşlarda cildiniz
40'lı yaşlara girdiğinizde, göz ve ağız çevresindeki kırışıklıklar derinleşir. Cilt, nemini korumakta zorlanmaya başlar. Cildinize destek olmak için IMEDEEN Time Perfection kullanmanızı öneririz.

50'li yaşlarda cildiniz
50 yaşından sonra cilt kurur ve menapoz sonrasında sarkmalar meydana gelir. Cildinize destek olmak için IMEDEEN Prime Renewal kullanmanızı öneririz.