YENİ TREND: KRİSTAL SU ŞİŞELERİ

Doğal taş ile filtrelenen suları denemeye hazır mısınız?

Bu senenin en popüler sağlık trendleri kristaller etrafında dönüyor. Jade roller'lardan sonra su şişesi haline gelen kristaller, mineralleri ve iyileştirici özellikleri ile günlük yaşantının bir parçası haline geliyor. 

Kristallerin gücüne ünlüler de inanıyor! Ünlü model Miranda Kerr’in güzellik markası Kora Organics, kristallerin iyileştirici gücünden faydalanıyor. Gwyneth Paltrow is evinin her yerini kristaller ile dekore ederken Victoria Beckham ise çantasında her zaman bir siyah obsidiyen taşıdığını söylüyor. Instagram hikayesinden kristalleri bambaşka bir şekilde hayatınıza dahil edebileceğinizi gösteren Victoria Beckham, jeodezik su şişelerini takipçileri ile paylaştı. Hem sürdürülebilir hem de sağlıklı olan bu su şişeleri, klasik şişelerinizin en güzel güncellemesi olabilir. Şişenin içerisindeki kristaller, suyunuzu mineraller ile temizliyor. Her farklı kristal, titreşimin yarattığı frekans ile suya iyileştirici ve sağlıklı özellikler katıyor. Bu büyü değil, fizik! Detoks için turmalin taşını, enerji için akik taşını ve sevgi için pembe kuvars taşını tercih edebilirsiniz. 

Victoria Beckham'ın Instagram Hikayesi (Instagram)

Peki kristalli su şişesi kullanmak ne işe yarıyor? Glacce su şişelerinin Gelişim Sorumlusu Amiee Carlton, kristallerin su içindeyken titreşim yapmaya devam ettiğini söyledi. “Bu şişeleri kullanırken, kristalin enerji frekansının vücudunuza girmesini sağlamış olacaksınız,” diyen Carlton, farklı ihtiyaçlarınız için farklı kristaller seçebileceğinizi söyledi.