2015 ASTROLOJİ: YENGEÇ

2015'te Yengeç burcunu nasıl gelişemeler bekliyor? Cevabı haberimizde!

Kariyer ve Para:
Şubat ayında Mars ve Venüs şöhret evinizde buluşarak hayatınıza bol para getirip bütün dikkatleri üstünüze topladığında profesyonel hayatınızın en parlak dönemlerinden biri başlayacak. Son birkaç yılda kariyer kuşağınızdaki bir dizi tutulma dolayısıyla bu alanda büyük değişiklikler gördünüz. Bu dizinin son astrolojik olayı 27 Eylül'de gerçekleşiyor. 2013'ün sonlarında başlamış olan döngü sona eriyor. Bundan sonra kaderinizin tek hakimi sizsiniz. Yeni hedeflerinizi Mart ayının son haftasında belirleyin. O dönemde profesyonel yıldızlarınız ışıl ışıl parlayacak. 

Sağlık: 
Yaşam dersleri veren gezegen Satürn 2014'ün sonlarında sağlık kuşağınıza girdi. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca sağlığınızı mükemmelleştirmeye odaklanacaksınız. Son zamanlarda tembellik ettiyseniz bile spor salonu tutkunuz geri dönerek beklenmedik seviyelere yükselecek. İçinizdeki yoga merakı da son derece ciddi bir hal alıyor. Bu yeni hareketlilik kış ve bahar ayları boyunca sürdükten sonra sonbaharda yeniden ortaya çıkacak. Haziran'ın son haftasında doğmuş olan Yengeçler bu enerjiden özellikle etkileniyor. Yalnız yeme içme konusunda kendinize despotluk etmeyin. Biraz zevk almaya hakkınız var. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.