KULİSİ TAKİPTEYİZ!

Moda haftasını daha yakından takip edebilmenin yolu Snapchat'te!

Moda haftası kapıya dayandı, maalesef hepimizin orada olup izleme şansı yok! ‘Defilelerdeki tüm look'lar zaten siteye yükleniyor.' diyor olabilirsiniz ama size bir sır verelim; moda haftalarının en eğlenceli ve güzel tarafları kuliste olur. Bunun da bir kolay yolu var desek? İşte kulisi görebilmeniz için takip etmeniz gereken snapchat hesapları:

DERGİLER
Allure: @alluremag
Complex: @complexmag
The Cut: @the.cut
Elle: @elleusa
Fashionista: @fashionista_com
Glamour: @glamourmag
GQ: @gq_magazine
Harper's Bazaar: @harpersbazaarus
InStyle: @instyle
Man Repeller: @man_repeller
Marie Claire: @marieclairemag
Paper: @papermagazine
Teen Vogue: @teenvogue
Yahoo! Style: @Yahoo_Style

EDİTÖRLER
Harper's Bazaar dijital güzellik editörü Alexandra Tunell: @AlexandraTunell
Refinery29 tasarım editörü Annie Georgia Greenberg : @agg3653
InStyle editörü Ariel Foxman: @afoxman
Harper's Bazaar dijital editörü Chrissy Rutherford: @chrissyford
Glamour editörü Cindi Leive Glamour: @cindileive
Mashable magazin habercisi David Yi: @bordishki
Vogue.com tasarım editörü Edward Barsamian: @edwardbarsamian
Teen Vogue güzellik ve sağlık yönetmeni Elaine Welteroth: @elainewelteroth
Teen Vogue dijital güzellik editörü Emily Gaynor: @emgaynor
Eva Chen, Instagram: @theevachen212
GQ dijital editörü John Jannuzzi: johnjannuzzi
Yahoo Style editörü Joe Zee: @mrjoezee
Harper's Bazaar dijital moda editörü Kerry Pieri: @kerrybazaar
Allure asistan güzellik editörü Kristie Dash: @kristiedash
Market yöneticisi ve moda danışmanı Shiona Turini: @shionat
Vogue aksesuar editörü Selby Drummond: @selbydrummond
Glamour dijital moda editörü Sophia Chabbott: @slc1238
The Cut editoryal yönetmeni Stella Bugbee: @stellabugbee

MODELLER
Andreea Diaconu: @andreeadiddy
Ashley Smith: @asherfats
Chriselle Lim: @chrisellelim
Edie Campbell: @ediecampbell
Eniko Mihalik: @eniko.m
Estelle Chen: @estellechen
Devon Windsor: @devwindsor
Gigi Hadid: @doublegiforce
Greta Varlese: @gretavarlese
Hailey Baldwin: @haileybisboring
Irene Kim: @ireneisgood
Irina Djuranovic: @eirenedj
Joan Smalls: @joan_smalls
Josephine Skriver: @jojoskriver
Kendall Jenner: @kendalljenner
Larissa Marchiori: @lariimarchiori
Marina Nery: @marinadnery
Molly Bair: @molllsbair
Taylor Hill: @taylor_hill
The Society: @thesocietynyc
Soo Joo Park: @soojoomoojoo
Ysaunny Brito: @ysa03

MARKALAR
Alexander Wang: @alexanderwangny
Bloomingdale's: @bloomiessnaps
Burberry: @burberry
Calvin Klein: @calvinklein
Everlane: @everlane
H&M: @hmusa
Louis Vuitton: @louisvuitton
Michael Kors: @michaelkors
Rebecca Minkoff: @rebeccaminkoff
Sephora: @sephorasnaps
Tibi: @t.ibi

Etİketler