REELS KRALİÇESİNİN İLHAM VEREN STİLİ

Leonie Hanne! Nam-ı diğer Reels Kraliçesi’nin tarzını yorumluyoruz!

Son dönemde, Instagram dünyasında Reels videolarıyla adından sıkça söz ettiren bir isim var. Bu kişi Leonie Hanne’dan başkası olamaz tabii ki! Kendine has kombinleriyle ve farklı tarzıyla ön plana çıkan ünlü ismin giyipte yakışmadığı parça neredeyse bulunmuyor. Stilini dönemin yükselişe geçen ürünleriyle o kadar güzel harmanlıyor ki, görüpte hayran olmamak elde değil. Trend resmen onunla daha trend hale geliyor. İlham niteliğindeki stiliyle, moda haftalarında tozu dumana katıyor. Instagram’da 3 milyon takipçiye ulaşan ünlü blogger’in stiline gelin yakın markajdan bakalım.

Ceket-Pantolon İkilisiyle Yakalanan Feminenlik

Leonie Hanne’ın stilinde feminenlik dışarı vuruyor. Bunu yansıtmak adına, bol ceketler, uzun paça pantalonlar ve geniş kabanlar tercih eden isim tarzıyla güçlenen kadın imajını ortaya koyuyor. Güçlü, asil ve kendinden emin görünümü, hepimizi büyülemeye yetiyor.  


Bohem Püsküller 

Leonie Hanne'in tarzını, çanta, elbise, ceket fark etmeksizin kullandığı püsküller ele geçiriyor. Püskülün hareketli görünümü, stiline heyecan ve dinamik kazandırıyor. Püsküllü parçaların, stiline ayak uydurmasına ve onun ritmini yansıtmasına bayılıyoruz.


Uç Renklerin Kombinasyonu 

Mor, lacivert,sarı yeşil! Leonie Hanne, bu renk onunla olur mu demeden, korkusuzca uç tonları stiline adapte ediyor. Kullanılan renkler görünürde uyuşmasa da,  ortaya çıkardığı ahenk bizi bizden alıyor. Renklerin stili üzerinde yarattığı hakimiyet işte tarz budur dedirtecek türden!


Bileği Sıkı Sıkı Saran Topuklu Ayakkabılar

Son dönemin en gözde parçalarından olan bilekten bağlamalı ayakkabıları, Leonie Hanne giymezse olmaz. Orijinal havası ve albenisiyle birkaç yüz metre öteden ben geliyorum diyen bu modeli, ünlü isim daha çok pantolonla kombinlemeyi tercih ediyor.


Kendini Belli Eden Mücevherler

Zincir kolye ve altın kaplamalı küpeler Leonie Hanne’ın stilinin tamamlayıcı parçalarından sadece birkaçı. Tarzının genel görünümünü zenginleştirirken bütünleştiren bu mücevherler ortama saçtığı ışıltıyla gözlerimizi alıyor.

Yazı: Zülal Ayyüce


Etİketler