BURÇLARIN AŞK YORUMLARI: AKREP BURCU

Kalpten yaşayanlardansınız! Astrolog Zeynep Turan, burçların 2021 yılındaki aşk ve ilişki durumlarını yorumladı.

Aşkta kalbinizin en derin dehlizlerinden sıyrılıp sevdiği için savaş veren bir yapınız var. Ama en gizemli hallerinizi bile sevdiğiniz kişi için ardınızda bırakabilirsiniz. Dışarıdan kapalı kutu gibi görünseniz de, aşkı en güzel şekilde yaşamak istersiniz. İlişkilerde empati kuran yapınız bir yana, eğer tam anlamıyla âşık olduysanız hayatınızı sevdiğiniz kişiye göre düzenlersiniz. Onunla beraber yaşar, sevdiğiniz kişiyi kalbinizin en özel yerine alırsınız. Kötü duygulardan öte, çıkarlardan uzak ve tek vücut olarak…

En büyük arzunuz, sevdiğiniz insanın hayatınızdaki varlığını hissettirmesidir. Buna karşılık sadece fiziksel olarak hayatınızda olan ve paylaşacak hiçbir şeyinizin olmadığı ilişkiler kabus gibidir. Sevdiğiniz kişiye karşı kendinizi tamamen açmak istersiniz. Hem yatak odanızda sıcak dakikalar yaşayacağınız, hem de her sohbeti edebileceğiniz gerçek bir can yoldaşı istersiniz. Duygularınıza tercüman olan bir kişi hayatınızda ise, ona ne pahasına olursa olsun sarılırsınız. Aşkta anı yaşayan bir yapınız vardır. Sürekli gelecek planı yapıp kendinizi kaygılı durumlara sokmak yerine sevdiğiniz insanla içinde bulunduğunuz anı güzel yaşamaktan hoşlanırsınız. Evli bir Akrep burcuysanız eşinizle tatile çıkmak keyif verir, çünkü siz ruh eşinizle zihinlerinizi de dinlendirmenin bir yolunu daima bulanlardansınız. Sevdiğiniz kişi için maddi manevi her türlü imkanınızı sonuna kadar kullanırsınız. Bu davranışınız ise aşkınıza güç katar.

Venüs’ünüz Akrep burcunda ise;

Ortak zevkler, tesadüfler, karşılaşmalar önemli virajları temsil eder. Venüs Akrep döngüsünde doğmuş bir kişi iseniz; hoşlandığınızı hissettiğiniz kişiye karşı adım atmakta cesur davranırsınız. İlişkide kıskançlık sizin için olağan bir durumdur. Sevdiğiniz kişinin sizden çok diğer insanlarla diyalog kurması huzursuz edebilir ve bu huzursuzluğu belli edersiniz. Venüs burcunuz Akrep ise; beğeni önemlidir. Buradaki beğeniden kasıt dış görünüştür. İlişkide olduğunuz ya da hoşlandığınız kişiyi etkilemek için hoş kokular, modern giysiler, canlı renkler tercih edersiniz. Birinden etkilenmek içinse aynı nitelikleri karşı tarafın da göstermesini beklersiniz. Sevdiğiniz kişiyi sahiplenmeniz, sevmeniz oldukça tutkuludur. Bu tutku unutulmaz romantik anları tetikleyebilir. Venüs Akrep döngüsünde doğan kişinin güvenini sarsmak akıllıca olmaz. Çünkü onlar kin tutabilir, yapılanı unutmayabilirler. Acılarını dışarı yansıtmaz, bu konuda ketum davranırlar. Eğer Venüs burcunuz Akrep ise; şüphelerinizi kontrol altında tutamayabilirsiniz; kafanızda kurduğunuz senaryolar tartışmaları tetikleyebilir. Baskın karakterlerle ilişki kurmanız çok inişli çıkışlı bir ilişki yaşamanıza neden olabilir. Sevdiğiniz kişiyi ikna etmek konusunda cazibenizi kullanabilirsiniz. Sevgide derin bir bağ ararsınız, ancak karşı tarafın bütün sırlarını öğrenmek isterken kendi sırlarınızı paylaşmazsınız. Tabiri caizse kapalı bir kutu gibisinizdir. Gizemli olmanız merak uyandırır ve çekiciliğinizi artırır.

Mars’ınız Akrep burcunda ise;

İlişkilerde arzularınız ile hareket edersiniz. İsteklerinizin sonu yokmuş gibi görünebilir. Cinsel yönden karşınızdaki kişiyi nasıl etkileyebileceğinizi iyi bilirsiniz. Duygularınızı ve dürtülerinizi eş zamanlı harekete geçirir, dış görünüşünüzü doğru ve etkili şekilde kullanmaktan geri kalmazsınız. Mars Akrep burcunda ise kişi; etkilemek istediği kişinin duygularını harekete geçirici kelimeleri iyi seçer ve kullanır. Mars burcunuz Akrep ise; sevdiğiniz kişinin blöflerini yemezsiniz. Kıskançlığınızı farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşiniz için aranan, önemsenen biri olmak ister ve davranışlarınızı ona göre belirlersiniz. Gizemli kişilikler her zaman ilginizi çeker, çünkü onu araştırmak ve çözmek hoşunuza gider. Sevdiğiniz kişiden isteklerinizi ona hissettirmeden yaptırabilecek bir yapınız olabilir. Sezgileriniz ile hareket etmek bazen yanlış sonuçlara ulaştırabilir. Mars Akrep burcunda yönetici konumundadır. Bu sebeple Akrepler; aşk konusunda elinden geleni ardına koymaz. İlgi duyduğu kişi ile alakalı senaryolar kurmadan yapamazlar. Mars burcunuz Akrep ise; aşkta engellerden hoşlanmazsınız. Engelleri aşamadığınız yerde hırçınlık gösterebilirsiniz. Seveceğiniz, ilgi duyacağınız kişinin dış görünüşünün karizmatik olmasına dikkat edersiniz. Yanınıza fiziksel ve beyin olarak yakışan insanlara ilgi duyarsınız. Aşk hayatınızda sizi yanılgıya uğratan birininse vay haline! Duygularınıza karşı koruyucu tavrınız ile kendinizi ezdirmezsiniz. Yapılanı unutmaz ve koz olarak saklarsınız. Aşkınızı, sevginizi yükseklerde yaşarsınız. Ve karşılık almak istersiniz. İlgi görmediğiniz zamanlarda entrikalara başvurabilirsiniz. Karşı tarafa bazı küçük duygusal testler yapabilirsiniz.

  • 2021 İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız; tutulma aylarında sosyal medya yüzünden sevdiğiniz kişi ile tartışmaların ortasına düşebilirsiniz. Eylül ayına kadar güven duygunuzu kaybetmezseniz ilişkiniz bambaşka bir sürece girmeye başlayacak… 2021 yılının en çok çalışan burçları arasında yer alırken kalbi boş bir Akrep burcuysanız; Mayıs ayında mesleki alana veya çalıştığınız ofise dönüşünüzde kalbi size karşı boş olmayan biri duygularını itiraf edebilir.

• Aşk:           

• Cinsellik:       

• Romantizm:           

• Kıskançlık:           

• Venüs’ünüzün En Şanslı Günleri: 14 Nisan, 10 Eylül

• Mars’ınızın En Şanslı Günleri: 14 Şubat, 30 Ekim

• 2021’de En Çok Anlaşacağınız Burçlar: YENGEÇ, BALIK

• 2021’de En Çok Çatışacağınız Burçlar: BAŞAK, KOVA