BURÇLARIN AŞK YORUMLARI: YENGEÇ BURCU

Çözüme ulaşmak zor değildir, eğer istersen... Astrolog Zeynep Turan, burçların 2021 yılındaki aşk ve ilişki durumlarını yorumladı.

Çözüm yolu bulmak için en çok da 2021 yılında sınırlarınızı zorlamak isteyeceksiniz. Su elementinin duygularını en çok dinleyen burçlarından biri olarak duygusal zekanızı kullanıp çözümler üretebileceksiniz. Bu çözümler ise hayatınızdaki kırılma noktalarını daha iyi yönetmenizi sağlayacak. Aşk hayatınızdaki karmaşık durumların artış göstermesi sizi hayal kırıklığına itse de empati özelliği olan dostlarınızın yakınınızda olması çok iyi gelecek. Siz aşkta ne istediğini bilen, yolunu çizerken başkalarının düşündüğünü önemsemeyen kişilerle olmak istersiniz. “Gerçek aşk, ne istediğini bilmektir” sözü ise 2021’deki mottonuz olacak. Duyarlı yanınızı çokça ortaya koyduğunuz süreçler sizin karakterinizi şekillendirecek. En önemlisi de çıkmaza giren ilişkilerde, danışılan ve arayı bulan kişi olabilirsiniz. 

Sizi epeyce zorlayacak ilişkilerin geleceğini işaret eden gökyüzü bunun yanı sıra ilkbahar mevsiminden itibaren sizinle tanışmak isteyen kişilerin artacağını söylüyor. Kafa yapınızın, düşünme ve sevme şeklinizin aynı olduğu kişiyle tanışmanız dahilinde bu kişi ile evlilik dahi düşünebilirsiniz. Evlilik konusunda önemli prensipleri olan bir burçsunuz. Gökyüzü, bu yıl kalbinizi çalmak isteyen kişilerin önemli sınavlar vermesi gerektiğinin altını çizecek. Aklınızdaki kişi ile henüz tanışamadığınızı düşünseniz de yaşantınız beklenmedik karşılaşmalara gebe… Aşk hayatında sorunları olan bir Yengeç burcuysanız, kişisel bakımınızı artırmak partnerinizle olan iletişiminizi olumlu yönde etkileyecektir. 

Aşkta cinselliği birinci planda tutmamanız, size olan duygusal bakış açılarını artıracak. İlişkiniz varsa, partnerinizin sizinle gelecek planı konusunda somut yatırımlar yapması ayağınızı yerden kesecek. Yalnızsanız, hayatınızda uzun süre yer eden eski ilişkinize şans vereceksiniz. 

Venüs’ünüz Yengeç burcunda ise;

Venüs Yengeç döngüsünde doğduysanız bir ilişkide aradığınız ilk şey huzurdur. Güvensizlikten ve kavgalardan uzak, karşılıklı saygıya dayalı bir ilişki istersiniz. İlişkilerde zaman zaman anaç ruhlu davranmanızın olumsuz yansımalarını almanız kaçınılmazdır. Değer verdiğiniz ve sevdiğiniz kişi ile özel günlerinizi, anılarınızı en ince ayrıntılarına kadar düşünürsünüz. Karşı tarafın hassas olduğu konuları iyi sentezler ve ilişkiniz ile ilgili aldığınız kararların onu rahatsız etmemesine özen gösterirsiniz. Venüs Yengeç burcunda olduğu zaman aynı hoşgörüyü karşı taraftan da beklersiniz. İlişkide zaman zaman politik davranışlar sergileyebilirsiniz. Yaptığınız olumlu veya olumsuz hamleler psikolojik hamlelerdir. Sevdiğiniz kişinin çevresi tarafından güven duyulmak, sevilmek ve tanınmak istersiniz, bu nedenle tüm detaylara dikkat edersiniz. İlişkide bu kadar ince düşünmek alıngan olmanıza neden olabilir. En ufak bir sözden kalbiniz kırılabilir. Gönlünüzün alınmasını istersiniz, güzel sözler yüreğinizi etkileyebilir. Ama iğne ucu kadar sorunlar için de ciddi tartışmalar çıkarmazsınız. Venüs burcunuz Yengeç ise sevdiğiniz kişinin alışkın olduğunuz çevrenizi değiştirmeye çalışması sizi huzursuz edebilir. Gerektiğinde sınırları, gerektiğinde açık yüreğinizi ortaya koymanız gereğinin önemini bilirsiniz. 

Mars’ınız Yengeç burcunda ise;

Düşündüklerinizi direkt söylemekten yana tavrınızı destekleyen mücadele gezegeni Mars asla geri adım atmamanızı sağlıyor. Mars’ı Yengeç olan biriyseniz duygularınıza söz geçirmek konusunda epeyce zorlanırsınız. Sizin için mantıklı karar almak konusunda bir sorun olmasa da işin içerisine Mars girdiği anda mantık konusunda sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz. Seks hayatınızda yenilikçi tarafınızı da vurgulayan Mars, cinsel yaşantınızdaki cesur tavrınızı da gözler önüne seriyor. Karşınızdaki kişiyi tatmin etmenin bir yolunu mutlaka bulursunuz. Cazibeli tavrınıza tuz biber olur Mars… 

Size uymayan duygulara siz de uymak istemezsiniz. Bu duygunuz sizi uyumsuz birisi gibi gösterse de ne düşündüğünüzü en iyi siz bilirsiniz. Mars, daha önce düştüğünüz hatalara tekrar düşmemek adına bu kadar katılaştığınızın altını çiziyor. Öyle ki bu davranışlarınız arkadaş ortamlarınızda yanlış anlaşılabilir. Sizden hoşlanan ama duygularını açamayan kişiler bir adım daha geri gidebilir. Âşık olduğunuz kişiye karşı duygularınızı bir defa dile getirirsiniz. Bir kere reddedildiğiniz anda o kişi için bir daha uğraşmak istemezsiniz. Zaman zaman ulaşılmaz davranmak da Mars’ınızdan kaynaklıdır. Kırgın olduğunuzu asla saklamazsınız. Evliliğinizde korumacı tavrınızı kimi zaman abartabilirsiniz. Nazik yanınız sert yanınızla dengeli bir şekilde harmanlanır.

  •  2021 Sevdiğiniz insanlar ile hayalleriniz aynı doğrultuda olacak. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysanız sevgilinizin gelecek planlarınız konusunda sizinle aynı fikirde olması aranızdaki bağı güçlendirecek. Temmuz ayında evlilik teklifi ve düğün hazırlıkları üst üste gelen gelişmeler arasında olabilir. Partneriniz hızınızı bildiği için size ayak uydurması zaten hızlı olan bir yılda zor olmayacak. Kalbi boş bir Yengeç burcuysanız; hayatınızda daha önce yer edinmiş kişiler yeniden sizinle iletişim kurmak isterken 2021 Eylül ayında kendinizi daha güvende ve popüler hissedeceksiniz. 

• Aşk:           

• Cinsellik:     

• Romantizm:         

• Kıskançlık:         

• Venüs’ünüzün En Şanslı Günleri: 2 Haziran, 21 Haziran

• Mars’ınızın En Şanslı Günleri: 23 Nisan, 17 Temmuz 

• 2021’de En Çok Anlaşacağınız Burçlar: AKREP, BALIK

• 2021’de En Çok Çatışacağınız Burçlar: KOÇ, ASLAN