BURÇLARIN AŞK YORUMLARI: OĞLAK BURCU

Aşka yüklediğiniz anlam bambaşka... Astrolog Zeynep Turan, burçların 2021 yılındaki aşk ve ilişki durumlarını yorumladı.

Bu zamana kadar güzel duyguların varlığından çok, aşkın yol açabileceği zorlukları tecrübe edenlerdensiniz. Aşk sadece toz pembe bir olgu değildir sizin için. Gerçek aşkın fırtınaları olduğunu, bu fırtınalarda sırtınızı dayayacağınız kişinin sevdiğiniz kişi olduğunu ise en net bilenlerdensiniz. En küçük bir engelde kadere küsen, “boş ver” kelimesini sıkça kullanan kişilerden olmadınız. Bunun yanı sıra kalbinizin en özel duygularını açığa çıkarmak için sabırsızlanıyorsunuz. 

Toprak burcunun düşünceli burçlarından biri olarak kararlarınıza kimsenin müdahale etmesini istemeyeceksiniz. Özellikle de aşk hayatınızı önemli bir dokunulmazlık çemberi ile sarmalayacaksınız. Kendinize olan güveniniz karşı cinsin ilgisini çekerken, kararını sürekli değiştiren ve ne istediğini tam olarak anlamlandıramayan kişilerden de bir o kadar uzaklaşabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı kişilerin cinsel hayatlarından fazlaca bahsetmesi sizi de etkileyebilir. Evli bir Oğlak burcuysanız eşinizle farklı cinsel deneyimler yaşamak isteyebilirsiniz. Aşkta daima fedakar olan yanınız 2021 yılında da ağır basarken, sevdiğiniz kişinin özel hayatında yaşadığı zorlukları kendi zorluğunuzmuş gibi bilecek, elinizi taşın altına sokacaksınız. Hayatta yeniliklere açık olan tarafınız çoğu zaman sevilse de, kimi zaman da sinir bozucu olabilir. Öyle ki partnerinizle önemli konular çerçevesinde aynı fikirde olmayabilirsiniz. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysanız hayatın karmaşıklığını bir kenara bırakıp yeni insanlar ile tanışmak isteyeceksiniz. 

Venüs’ünüz Oğlak burcunda ise;

Venüs burcunuz Oğlak ise ilişkide kuralları kendiniz koymak ve belirlemek istersiniz. Özel hayata önem verirsiniz. Paylaşmak istemediğiniz detayların, sırların sürekli olarak sorulmasını istemezsiniz. Bu konudaki sınırlarınızı belli eder ve zaman zaman diş gösterebilirsiniz. Venüs Oğlak döngüsünde doğan kişi kendine özen gösterir; dikkat çekmek için farklı yollara başvurabilir. Duygularının esiri olmamaya çalışır ve karşı taraftan gerektiğinde hislerini gizlemesini bilir. Venüs burcunuz Oğlak ise; saman alevi gibi ani çıkışlarınız olabilir. Fakat ilişkiye dair hatalarınızın da hemen farkına varırsınız. Hoşlandığınız kişi konusunda rekabete girmekten çekinmezsiniz. Zaman zaman sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız sorunları örtmek ve dışa karşı mükemmel bir görünüm vermek isteyebilirsiniz. İlişkiye başlayacağınız kişinin maddi durumu ve sosyal statüsü sizin için önemlidir. Geleceğe her anlamda sağlam yürüyebileceğiniz bir kişi ile birlikte olmak ister, sorumluluklarınızı bilirsiniz. Tutkularınızı ara sıra kontrol edemeseniz de çoğunlukla ipler sizdedir. Karşınızdaki kişinin de duygusu ile mantığını aynı anda çalıştırmasını istersiniz. Altı boş söylemlere karnınız toktur. Düşüncesizce davranmak, toplum kurallarını hiçe saymak, radikal kararların insanı olmak; Oğlak burcunun ilişki kuramayacağı niteliklerdendir. Venüs Oğlak burcundaysa, sarf edilen romantik sözlerin altının doldurulmasını ve davranışlara yansıtılmasını da istersiniz. 

Mars’ınız Oğlak burcunda ise;

Mars’ı Oğlak burcunda olan biriyseniz başarılı bir hayat sizleri bekliyor. Hayatın neresinde olursa olsun başarılı olmak için elinizden geleni yapan tarafınız 2021 yılında da hız kesmeyecek. Savaş gezegeninin burcunuzdaki etkisi ise diğer burçlara göre bambaşka. Dışarıdan sessiz görünen bir yapınız olsa da ilginizi çeken konular karşısında sessiz kalmaktan yana değilsiniz. Özellikle de özel hayatınızda gördüğünüz yanlışları korkusuzca dile getirme biçiminiz tamamen Mars’ınızın ortaya koyduğu bir davranış şeklidir. Aşkta bencillik ve ego kelimeleri kadar sizi sinir eden kelimeler yok. Sevdiğiniz kişinin iyi yaptığı bir işte başarılı olması sizi dünyanın en mutlu insanı yapsa da bu işi iyi yaptığı için bencil ve egoist bir tavırda olması sizi o denli sinir eder, ondan uzaklaştırır. Mars’ın etkisi ile hayata karşı mücadele eden, ona tutunan kişilerden etkilenirsiniz. Uzun vadeli planlardan hoşlanan yanınız bir gecelik ilişkilere bakış açınızla ilintilidir. Bu denli planlı oluşunuz karşı tarafın ilgisini çekerken ideal bir eş adayı olarak görülebilirsiniz. Partnerinizin sizinle uzun seyahatlere çıkmasından hoşlanmasının en büyük nedeni meraklı ve keşfetmeye aç olan yanınız olabilir. Hayattan bir şekilde keyif almanın yolunu buluyorsunuz. Sevdiğiniz insan için emek vermekten ve zorluk çekmekten korkmazsınız. Gerekirse onun için dünyaları karşınıza alırsınız. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysanız Mars’ın burcunuzdaki etkisi sahiplenici yönünüze vurgu yapar. Bu da demektir ki ilişkinizde aynı zamanda oldukça kıskanç birisinizdir.

  • 2021 İlişkisi olan Oğlak burçlarından biri iseniz; bu aydan itibaren sevgilinizle gelecek adına güçlü adımlar atmak isteyecek; söz, nişan ve düğün hazırlıklarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Geçen yılı evli kapatan burçlar arasında yer alıyorsanız, partneriniz ile tutkunun dozunu artıracaksınız. Kalbi boş bir Oğlak burcuysanız; 21 Mart itibariyle devamlı karşılaşacağınız kişi size daha önce hissetmediğiniz duyguları hissettirebilir.  Aşk:        

• Cinsellik:         

• Romantizm:           

• Kıskançlık:       

• Venüs’ünüzün En Şanslı Günleri: 2 Haziran, 5 Kasım

• Mars’ınızın En Şanslı Günleri: 23 Nisan, 30 Ekim

• 2021’de En Çok Anlaşacağınız Burçlar: BAŞAK, BOĞA

• 2021’de En Çok Çatışacağınız Burçlar: AKREP, BALIK