BURÇLARIN AŞK YORUMLARI: KOÇ BURCU

Karar almaktan çekinmeyeceksiniz! Astrolog Zeynep Turan, burçların 2021 yılındaki aşk ve ilişki durumlarını yorumladı.

Şubat ayından itibaren kalbinizdeki baskıların hafiflediğini fark etmek aşk hayatınızda daha cesaretli adımlar atmanıza önayak olacak. Bencillik ve kayıtsızlık kalbinizde asla yeri olmayan duygular, bunu 2021 yılında daha iyi fark edebileceksiniz. Gerçek sevginin boşluğunu hissetmemek adına da duygularınıza ket vurmak istemeyeceksiniz. İlişkisi olan bir Koç burcuysanız cinsel yaşamınızın ilişkinizi daha derin bir hale getirmesini isteyecek, bu konuda partnerinizle cesurca konuşmak isteyeceksiniz. Sevgilinizin cinsellik konusundaki düşünceleri de sizin için çok önemli olacak. İlişkiniz için en doğru kararları vermek istediğiniz bir yıl tarafından sınanmaya hazır olun.

2021 yılı itibariyle kalbinizdeki duyguların genel geçer olmadığını, net bir tarafınız olduğunu hissedeceksiniz. Bunu aşk hayatınızda, evliliğinizde ve arkadaş ortamınızda net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Duygularınızı açıkça ifade etmek konusunda bir sorun yaşamadığınızı düşünen tarafınız daha ağır basarken Mayıs ayından itibaren de özgüveninizin artış gösterdiğini fark edebileceksiniz. Yıl sonuna doğru yaşanacak tutulmalar ise aşk hayatınızdaki kırılma noktalarını gözler önüne serecek. Yeni arkadaşlıklar, yeni ortamlar ve bunun gibi güzel değişimler sizin de bakış açınızı önemli ölçüde değiştirecek. Geçmişte yaşadığınız kötü tecrübeleri bir kenara bırakıp kalbinizi düşünmekten vazgeçmediğiniz günler geldi…

 Venüs’ünüz Koç burcunda ise;

 Venüs Koç burcunda iken duygularınızı epeyce zorlayabilir.

Duygusal açıdan yaşadığınız dalgalanmaları hem aşk hayatınızda hem de sosyal çevrenizde hisseder, yansıtırsınız. Koç burcu aşk gezegeninin etkisi ile kişisel bakımına oldukça fazla dikkat eder ve dikkat çekmek ister. Eğer bir kişiyi etkilemek istiyorsanız cinsel anlamda da çekiciliğinizi kullanmaktan kaçınmazsınız. Aşk gezegeninin etkisiyle, yüreğinizden geçen hislerin anlaşılmasını istersiniz. Bu konuda açık yüreklilikle konuşmalar yapmaktan çekinmemek bir yana ne düşündüğünüzü karşı tarafa hissettirirsiniz. Karşı tarafa çok fazla vaat ve umut vermek istemeseniz de kendinize hâkim olamayabilirsiniz.

Venüs Koç döngüsünde doğduysanız; sevdiğiniz, hoşlandığınız kişinin peşinde koşmaktan yorulmazsınız. İlişkide yaşam tarzı sizin için önemlidir. Karşı tarafın arkadaşlarını ailesini sık sık içinizde değerlendirirsiniz. Aşk gezegeni size yol gösterirken seçenekler sunar fakat bu seçeneklerin doğrusuna yönelmekte bazı sorunlar yaşarsınız. Kararsızlığınızın esiri olmamak için uğraşırken yorgun düştüğünüzü hissedebilirsiniz. Ayrılık konuşmaları yaparken, gelecek hakkında konuşurken, eleştiride bulunurken ölçünüzü kaçırabilirsiniz. Tutkularınız bu olumsuzlukları geride bırakacak. Çekiciliğiniz ile etrafınızda birçok insan olabilir. Fakat siz ilginizi çekmeyen kişi ile çok fazla vakit geçirmek istemezsiniz. Gerektiğinde duvarlarınızı, sınırlarınızı ortaya koyarsınız. Yüreğinizden geçenlere tercüman olmak, kalbinizi sıkı sıkı tutup kazanmak oldukça zordur. Ancak kalbiniz kazanılırsa tutkunuzla karşı tarafın başını döndüren taraf siz olursunuz.

Mars’ınız Koç burcunda ise;

Güçlü kişiliğinizden ödün vermeyen yanınız 2021 yılında en dikkat çeken yanınız olurken aşk hayatınızda yalanlara yer vermek istemediğinizi en iyi siz fark edeceksiniz. Ortak tecrübelerinizi paylaştığınız kişilerin çevrenizde çoğalmaya başlaması sizi kaygılandırmayacak. Başka kişilerin baskılı durumlarda kendisini duygusal anlamda yıpratması sizde olmayan bir özellik. Tehlike anında yapmanız gerekenin farkında olan tavrınız aşk hayatınızda dokunaklı tavırlar gütmenize neden olabilir.

Sevgilinizle yaşayabileceğiniz ters durumlarda romantik yanınızı ortaya çıkarmaktan çekinmeyecek, hemcinslerinizle tatlı bir rekabet içerisinde olacaksınız. Sabırsız yanınız zaman zaman istemediğiniz diyalogların içinde olmanıza sebep olsa da nerede ne zaman ve ne yapmanız gerektiğini bilen yapınız sizin zayıf yanlarınızı ortaya koymayacak. İçinizdeki gücü bulmak aşka farklı bir kapıdan bakmanızı sağlayacak. Kendinize bakmak, sağlığınıza özen göstermek de ilişkinize bambaşka bir hava katacak. Kendinize güvenen yapınızı ortaya çıkarmaktan korkmadığınızı herkese göstermek isteyeceksiniz. Sizin için çözülemeyecek hiçbir konu yoktur. Çözümcü, arabulucu yapınızı 2021 yılının hızlı akan zamanlarında daha fazla ön plana koyacaksınız. Hızlı düşünmek ve öğrenmek de cabası…

  • 2021 Mayıs ayında kalbinizin sıcaklığı artıyor! Yalnız bir Koç burcuysanız ikili ilişkilere olan tavrınız değişirken daha önce giremediğiniz ortamlarda farklı yaşam tarzına sahip insanlara karşı duygularınız hareketlenecek. En çok da kalbinize dokunacak konuşmalara ihtiyacınız olduğunu fark edeceksiniz. Eylül ayında kıskançlık krizlerinizi doğru yönetmelisiniz.

Aşk:         

• Cinsellik:            

• Romantizm:           

• Kıskançlık:       

• Venüs’ünüzün En Şanslı Günleri: 21 Mart, 26 Mart

• Mars’ınızın En Şanslı Günleri: 20 Mart, 4 Nisan 

• 2021’de En Çok Anlaşacağınız Burçlar: KOVA, ASLAN

• 2021’de En Çok Çatışacağınız Burçlar: İKİZLER, YAY