BURÇLARIN AŞK YORUMLARI: BALIK BURCU

Aşkta kaygıya yer yok. Astrolog Zeynep Turan, burçların 2021 yılındaki aşk ve ilişki durumlarını yorumladı.

Aşkı en derin duygularla yaşayan bir burç olarak bu yıl kendinizi aşkın sularına bırakmak isteyeceksiniz. Geçmiş yılların getirdiği kötü tecrübeler zaman zaman aklınıza gelse ve keşkeleriniz aklınızı kurcalasa da, yaşadıklarınızın sizi bu olgunluğa getirdiği gerçeğini unutmayacaksınız. Unuttuğunuz anda geçmişiniz bunu size hatırlatacak. 

Siz sözlerinizle kendinizi anlatamasanız bile karşınızdaki kişi beden dilinizle ne söylemeye çalıştığınızı rahatça anlar. Aşkta yakaladığınız iletişimin enerjisi sizin için paha biçilmezdir. Aşkın seksten daha önemli olduğunu ilişkinin mutlu günlerinde değil, zor günlerinde daha net hissedersiniz. Aşkın zorluklarla sınandığına, bu sınavları geçmenin de ilişkinin kırılma noktası olduğuna inanırsınız. Bir ilişkide güven ortamı yoksa o ilişkide uzun ömürlülük de yoktur. Siz sevdiğiniz kişiye tamamen bağlanırsınız, yeri geldiğinde onun sorunlarını kendi sorunlarınızmış gibi çözmeye çalışır, elinizi taşın altına koyarsınız. Sizin için en büyük kâbus ise duygularınızın karşılıksız olduğunu görmek olur. Sizin için duygular ne kadar önemliyse empati kurmak da o kadar önemlidir. Bu yıl çektiğiniz bütün kalp ağrılarını geride bırakmak isterken romantik yanınızı ortaya koymak isteyeceksiniz. Evli bir Balık burcuysanız eşinizle romantik anları bol bol yaşayacağınız bir yıldasınız. “İyi ki onunla beraberim” dediğiniz kişilerin kıymetini en iyi bilenlerdensiniz. İçgüdülerinize tercüman olan kişiler sizi en iyi anlayan kişiler olmuştur. Zaman zaman duygusal karmaşa yaşadığınız anda soluğu bu kişilerin yanında alabilirsiniz. Sizin kalbiniz çok büyük ve aynı anda çok kişiyi sevebilir. O yüzden ilişkiniz olduğu halde başka bir kişiyle tanışıp ondan hoşlandıysanız, bunu sizi en iyi anlayan kişilerle paylaşabilirsiniz. 2021 yılında duygularınızı anlamlandırmak ve netleştirmek için en doğru zamanları yakalayabileceksiniz. 

Venüs’ünüz Balık burcunda ise;

Venüs burcunuz Balık ise sevginiz, duygularınız, tutkunuz mantığınızdan önce gelir. İlişkinizi sevgi temelleri üzerine kurarsınız, bazen fazla hayalperest ve soyut olabilirsiniz. Karşı tarafa göstermiş olduğunuz sadakat ve bağlılığı siz de görmek istersiniz. Venüs Balık döngüsünde doğan kişi; sevdiği kişiyi yaşamının merkezine alarak içselleştirir. Ve onu mutlu etmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Fedakârdır, fakat aynısını karşı taraftan göremezse duygusal olarak kendini savunmayı da iyi becerir. Venüs burcunuz Balık ise; kırılgan bir kişiliğiniz vardır. Sizin için özür biçimi değil, özrün samimiyeti ve içtenliği önemlidir. Venüs aşkınız üzerine kendini yükseltir ve size olumlu etkileri olur. Romantikliğinizden ödün vermez, sevdiğiniz kişiyi etkilemeyi başarırsınız. Bir ilişkide gelecek ile ilgili hayal kurmaktan korkmazsınız. Duygusallığınız ve romantizminiz o kadar ileri boyutlara taşınabilir ki sevdiğiniz kişiye bir yaz��, bir beste, bir şiir bile yazabilirsiniz. Eğer Venüs Balık burcundaysa kişi sevdiyse tam sever ve gözlerindeki aşk şiirsel bir şekilde okunur. Uzun süre platonik aşk da yaşayabilir. Aşk gezegeni ismine yaraşır şekilde Balık burcunda etkisini en üst derecede gösterir. Kendisine kaba davranılmasından ve duygularının umursanmamasından ise hiç haz etmez. 

Mars’ınız Balık burcunda ise;

Siz asla kavgacı birisi olmadınız. Aksine sorunları daima en doğru biçimde çözmeye çalışıp duygularınızı kontrol ettiniz. Ancak Mars’ın burcunuzda bıraktığı en önemli etkilerden biri unutmayan yanınız. Siz kin tutan biri olmasanız da size yapılan yanlışı bir ömür unutmazsınız. Bu durum aşk hayatınızı da önemli ölçüde etkiler. Siz zaten kolay güvenen ve özelini hemen açan birisi olmadınız. Aşk hayatınızda partnerinizin önemli bir yanlışını gördüğünüz anda eski halinize dönmeniz diğer burçlara göre zaman alır. Duygusal yönden dalgalı süreçler yaşayan haliniz çoğu zaman sizinle konuşmaya çalışan ve sorunları çözmeye yardımcı olmak isteyenleri de hayrete düşürebilir. Hakkında kolay yorum yapılan birisi olmadınız. Çünkü en küçük bir olaya bile yüzeysel bir bakış açısıyla yaklaşmadınız. Cinsel anlamda yenilikçi, korkusuz ve dokunaklı yanınızı ortaya koyan Mars seks hayatınızda partnerinize karşı çok nazik olduğunuzun altını çiziyor. Duygulara karşı hassas olan yanınız cinsel yaşantınıza da yansır ki bunu en iyi partneriniz bilir. Sekste partnerinize her anlamda uyum sağlarsınız. Cinsel hayat sizin için hem ten uyumu hem de karşılıklı anlayıştır. Zaman zaman sizden beklenmeyen sert çıkışlar yapmanızın sebebi ise bencillikler. Her şeye karşı tahammülü olan bir burç olsanız da bencillik sizi adeta tetikler, o anda ne söylediğinizi düşünmezsiniz. Savaş gezegeni sizi en çok da kararsız kişilere karşı olan sınavlarınızda tanımlar.

  • 2021 İlişkisi olan bir Balık burcuysanız; Eylül ayı ile birlikte yuvanıza yeni bir üye katılabilir, aileniz büyüyebilir. Kalbi boş bir Balık burcuysanız; 21 Mart’ta dünya özgürleşirken hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz. Bir küs bir barışık götürdüğünüz ilişkileri arkada bırakabilirsiniz.Siz tutkulu bir burçsunuz. Şans gezegeninin burcunuza geçmesiyle birlikte libidonuz yükselebilir. Sevdiğiniz kişiyle evlilik fikrine daha sıcak bakacağınız ay ise 2021 Eylül ayı olacak. Dünya evine girerken sakin bir süreç izleyebilirsiniz.

• Aşk:            

• Cinsellik:         

• Romantizm:           

• Kıskançlık:         

• Venüs’ünüzün En Şanslı Günleri: 14 Mart, 23 Eylül

• Mars’ınızın En Şanslı Günleri: 11 Mart, 2 Eylül

• 2021’de En Çok Anlaşacağınız Burçlar: YENGEÇ, BOĞA

• 2021’de En Çok Çatışacağınız Burçlar: BAŞAK, OĞLAK