BURÇLARIN AŞK YORUMLARI: ASLAN BURCU

Korumacı yanınızı her anlamda belli edeceksiniz. Astrolog Zeynep Turan, burçların 2021 yılındaki aşk ve ilişki durumlarını yorumladı.

Dürüstlük ve sadakat… Bu iki duyguyu 2021 yılında en çok arayan burç siz olacaksınız. En çok da kalbi kırık olan arkadaşlarınıza moral vereceksiniz. Sizinle aynı kaderi paylaşan dostlarınıza bir merhem niteliğinde nasihatler verirken kendi aşk hayatınızda da dokunmanız gereken kısımlar olabilir. Sevginin temelini oluşturan duyguları gütmeyen kişilerden daha fazla uzaklaştığınız günlere gireceksiniz diyor gökyüzü… Değer verdiğiniz ne varsa canla başla korumak için elinizden gelenin fazlasını yapacaksınız 2021 yılında. Bu denli kol kanat geren bir yanınız olsa da sizin sözünüzü kulak arkası eden kişilere de tepkinizi çok sert belli edeceksiniz. Özellikle de yeni evli bir Aslan burcuysanız eşinizle çeşitli otorite savaşlarına girebilirsiniz. Onun iyiliği için düşündüğünüz şeyleri dengeli bir şekilde hayatına entegre etmemesi ilişkinizin içerisine öfkenin girmesine sebep olabilir. Gökyüzü ani öfkelerden kaçınmanızı vurguluyor. Sevdikleriniz için özveri zamanı…

Ocak ayında hava burcunda gerçekleşecek olan Merkür Retrosu beklemediğiniz olayları önünüze serebilir. Daha önce planlamadığınız buluşmalar, konuşmalar ve bunun gibi sosyal olaylar spontane bir şekilde gelişebilir. Siz ne kadar plansız gerçekleşen durumlardan hoşlanmasanız da bu sürprizlerin içerisinden sizi memnun edecek detaylar da ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızın çalkantılı geçtiğini düşünen bir Aslan burcuysanız gerçek aşkı bulacağınız bir seneye girdiniz. Gök kubbe hayatınızın aşkını bulacağınız senenin 2021 olduğunu dile getiriyor. Bunun yanı sıra çevrenizde size karşı ilgisi olan kişileri daha net fark edebilirsiniz. İlişkisi olan bir Aslan burcuysanız sevdiğiniz kişiyi cinsel anlamda da arzuladığınız günlerden geçiyorsunuz. Cinsel deneyimleriniz aşkınızı perçinleyip sizi daha çok birbirinize bağlayabilir. İlişkisi olmayan Aslan burçları da yalnızca günü birlik ilişkilerle meşgul olabilir. Bu durum ilişkisi olmayan Aslan burçları için can sıkıcı duruma gelebilir. Öyle ki artık ruhunuza dokunan kişilerle hayatınızı devam ettirmek istiyorsunuz.

Venüs’ünüz Aslan burcunda ise;

Venüs’ü Aslan olan biriyseniz, aşkta gurura, sorumluluğa ve ilgiye önem verirsiniz. Sevdiğiniz kişinin her şeyden önce beğenisini kazanmak sizi hoşnut eden detayların başında gelir. Bunu sağlamak için dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz, yeni bir stile geçmek sizin için hiçbir zaman zor olmadı. Çekici yönünüzü ortaya çıkarmak için hırslı bir davranış şekli güdebilirsiniz. Tutkunun gezegeni Venüs sevdiğiniz kişiyi elde etmek için doğal yanınızı ortaya çıkarır. Yapaylıktan hoşlanmazsınız, küçük hediyeler ve kalbe olan samimi dokunuşlar sizin için daha önemlidir. Hatalı olduğunuz konularda özür dilemekte zaman zaman zorlanabilirsiniz. Çünkü ortada “Aslan gururu’’ diye bir özelliğiniz söz konusu. Ancak ne olursa olsun özür dileme erdemi gösterebileceğinizi de unutmayın. Aşkta sevdiğiniz kişinin ilgisini sürekli üzerinizde hissetmek istersiniz. Bu da zaman zaman karşı tarafı yorabilir. Venüs - Aslan döngüsünde doğmuş biriyseniz; sevginizi herkes gibi göstermezsiniz. Farkınızı ortaya koymak için çaba gösterirsiniz. Toplumca kabul gören bütün davranışlar size klişe gelir, kreatif yanınızı bizzat Aşk gezegeni ortaya çıkaracaktır. Üretmekten, inanmaktan ve duyguları en dipte yaşamaktan asla korkmazsınız.

Mars’ınız Aslan burcunda ise;

Her zaman gururlu yanınızı ortaya koyduğunuz bilinir. Bunun aksine Mars’ı Aslan burcunda olan biriyseniz, kendinizi ön plana çıkarmak için her şeyi yapabilecek bir yanınız olduğunu da en iyi siz biliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamda ilgi odağı olmak ve sürekli popüler taraf olmak sizi memnun eder. Fark edilmek için elinizdeki bütün imkanları kullanacağınızın altını çizen bir Mars söz konusu. Dikkat! Aşkta rekabetçi yanınıza vurgu yapan mücadeleci gezegen Mars, sevdiğiniz kişi için herkesi karşınıza alabileceğinizi işaret ediyor. Hatta zaman zaman ilişkinizde yersiz yere eleştirilere maruz kaldığınız için ailenizle bile karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Hevesli yanınız çabuk öğrenen tarafınızı uyandırır. Bunun yanı sıra yeni deneyimleri tecrübe etmek konusunda kendinizi geri çekmezsiniz.

Aşkta sonunda istediğinizi alan tarafınız Mars tarafından desteklenirken, tuttuğunu kopartan gezegenin size olan bir uyarısı da şu; kimi zaman hevesiniz kolayca kırılabiliyor. Yanlış duymadınız. Mücadele seviyenizi bambaşka yerlere çeken Mars, kimi zaman da yaşadığınız küçük bir terslikte motivasyonunuzu kaybetmenize yol açabilir. Aşk hayatında tutkularınızı ortaya çıkaran tarafınız güçlüdür. Konu seks olduğu zaman bencil değilsiniz, tamamen karşılıklı zevke odaklanırsınız.

  •  2021 Gönlünüzün sesleri kulağınıza ulaşacak. İlişkisi olan bir Aslan burcuysanız; 2021 yılının Ağustos ayı sizin için zor geçebilir. Sevgilinizle kıskançlık krizlerinin yol açtığı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kalbi boş bir Aslan burcuysanız tam aksine çok şanslısınız. Libidonuzu doruklara çıkaracak. Bir anda ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkinin içine düşebilirsiniz.

• Aşk:       

• Cinsellik:           

• Romantizm:         

• Kıskançlık:        

• Venüs’ünüzün En Şanslı Günleri: 27 Haziran, 22 Temmuz

• Mars’ınızın En Şanslı Günleri: 11 Haziran, 13 Temmuz

• 2021’de En Çok Anlaşacağınız Burçlar: YAY, KOÇ

• 2021’de En Çok Çatışacağınız Burçlar: KOVA, BOĞA