2022’DE ASLAN BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Yeni yılda Jüpiter uzaklardan, yurt dışından ve yabancılardan yana şans ve kısmet vaat ediyor.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda Satürn bire bir ilişkiler ve ortaklıklar alanında getirdiği engelli koşu benzeri şartlarla sınamaya devam ediyor. Bu durum ortaklıklarda ve her türlü ilişkide uyumu, dengeyi zorlayabilir, karşınızdaki kişilerden fazlasıyla ciddi, çokça gerçekçi, mesafeli ve soğuk yaklaşımlar görebilirsiniz. Bu buz gibi ortam sıcak kalbinizi dondursa da iyi haberler 10 Mayıs’ta Jüpiter’in Koç burcuna ilerlemesiyle gelebilir. Bu tarihten itibaren yapacağınız yolculuklar, atılacağınız her türlü macera, keşfedeceğiniz yeni iklimler size kısmet ve şans getirebilir. Uzaklardan bir sevgili ya da aşk söz konusu olabilir.

Uranüs bu yıl da iş ve kariyer alanınızdaki değişimi tetiklemeyi sürdürüyor. Karşınıza çok tuhaf ve alışılagelmişin dışında görev ve sorumluluklar, kariyer ve iş yaşamları çıkabilir, patron ve yöneticilerin eksantrik tutum ve davranışları iş hayatınızı zaman zaman kaosa sürükleyebilir. Bununla birlikte sürpriz ve beklenmedik gelişmelerle çok değişik tecrübeler kazanmayı da sürdürebilirsiniz.

Bu yıl tutulmalar sizin için önemli bir eksen olan Boğa-Akrep ekseninde yaşanacak. Bu eksen iş ve ev yaşamınız arasındaki bölünmeyi ve ayrımı temsil eder. 30 Nisan’da Boğa burcundaki tutulma yeni bir iş, kariyer ya da yeni bir statü vaat edebilir. Bu yeni bir pozisyon olabileceği gibi, annelik veya evlilik gibi sosyal bir statüye de işaret edebilir. İkinci tutulma ise 25 Ekim’de gerçekleşirken yeni bir ev veya aile düzeni söz konusu olabilir.

2022’DE AŞK

Satürn bu yıl da karşıt burcunuzda ilerlerken sizi bir miktar ilişki, evlilik, ortaklık durumundan soğutabilir. Karşınızda soğuk veya mesafeli ya da çok fazla ciddi kişiler bulabilirsiniz. Bu konumdaki Satürn sizden yaşça büyük ve olgun bir kişiyle beraberlik de getirebilir. 29 Ocak’tan itibaren retro Venüs’ün düze dönmesiyle birlikte ilişkilerdeki zorluklar bir miktar azabilir. 10 Mayıs'tan itibaren Jüpiter keyifli ve aşk dolu maceralar ve yolculuklar getirebilir. Yabancı bir sevgili gündeme gelebilir. Kişisel gelişimle ilgili konulardan da zevk duyabilirsiniz. 6 Mart-5 Nisan, 29 Eylül-23 Ekim arası ilişkilerde daha olumlu gelişmelere işaret edebilir. 16 Kasım-9 Aralık döneminde ise aşık olabilir ya da seveceğiniz bir kişiyle tanışabilirsiniz.   

2022’DE PARA

29 Ocak’a kadar olan dönemde maddi konularda biraz daha temkinli davranmalısınız. 14 Nisan-24 Mayıs arasında ise ortak maddi konularda harcamalar maddi zarar veya kayıpları beraberinde getirebilir. 30 Nisan’daki Güneş tutulması iş yaşamınız, kariyeriniz, görev ve sorumluluklarınız yeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni bir veya pozisyon söz konusu olabilir. Bir statü veya konuma kavuşabilirsiniz. 5 Temmuz – 20 Ağustos arası hedefleriniz ve planlarınız için çalıştığınız, çaba ve gayret sarf ettiğiniz bir dönem, bu dönemde üstlerinizle, otorite veya yönetici konumunda kişilerle çatışma ve kopukluklara dikkat etmelisiniz. 5-29 Eylül arasında ise maddi imkânlarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz fırsatlar bulabilir, gelir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz ancak bu dönemde ekstra alışveriş ve harcamalara dikkat etmelisiniz. Özellikle 23 Eylül-2 Ekim arasında hesap ve bütçe hatalarına dikkat etmelisiniz.

2022’DE SAĞLIK


Yeni yıl sizi en çok ilişkiler noktasında yıpratabilir ve karşınızda anlayışlı, toleranslı ya da empatik kişiler bulamamak sizi ruhen ve manevi anlamda yoksun bırakabilir. 24 Ocak-6 Mart arasında sağlığınıza daha fazla özen göstermeli, kendinizi korumak için gereken tedbirleri almakta gecikmemelisiniz. 14 Nisan-24 Mayıs arası ise ruhsal açıdan yorucu bir dönem olabilir, bu dönemde ruhsal çalışma ve terapiler iyi gelebilir. 10 Mayıs'tan itibaren bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, seyahatler de size iyi gelebilir.KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI