2022’DE OĞLAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Yeni yılda burcunuzun yöneticisi Satürn sizi sahip olduklarınızı ve kaynaklarınızı daha iyi değerlendirme ve kullanmaya odaklıyor. Bu yönde sıra dışı fikir ve yaklaşımlar geliştirebilirsiniz.

2022 boyunca burcunuzun yönetici gezegeni Satürn maddi kaynaklar ve güven evinizde ilerliyor. Ayrıca sizi bu konular üzerinden geleneksel tarzınızı bırakmaya, daha modern, yenilikçi ve sıra dışı olmaya itiyor. Sahip olduklarınızı ve kaynaklarınızı değerlendirme konusunda sergilediğiniz farklı tutum ve yaklaşımlar sayesinde yeni iş fırsatları yakalayabilir, maddi yaşamınızı organize edip düzene koyabilir, düzensiz olan taraflarını yıkıp yeniden inşa edebilirsiniz.

Bu yıl Jüpiter 10 Mayıs’a kadar sizi iletişim ve arkadaş çevrenizden yana destekliyor. Yakın çevrenizden gördüğünüz destekle zihniniz rahatlayıp ferahlayabilir ve daha geniş ve rahat düşünebilirsiniz. Bu zihinle bolca fikir de geliştirebilir ve yakınınızdakilerle paylaşabilirsiniz. 10 Mayıs’a kadar sohbet ve görüşmeleriniz, kısa yolculuk ve ziyaretleriniz oldukça yoğun olabilir ancak bunlar bereket de getirebilir.

Bu yıl Boğa-Akrep ekseninde gerçekleşen tutulmalar aşk ve sosyal yaşamınızı aydınlatıyor. 30 Nisan’da gerçekleşen Güneş tutulması oldukça umut verici olabilir. Zira aşk evinizde gerçekleşiyor ve hayalini kurduğunuz bir aşka yelken açmanızı sağlayabilir. Bu tutulmayla sevdiklerinizle ilgili yeni başlangıçlar da söz konusu olabilir. 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ise sosyal yaşamınıza yeni bir pencere açabilir, yaşamınıza yeni dostluk ve arkadaşlıklar dahil edebilir, umutlarınızı yeşertebilirsiniz.

2022’DE AŞKBurcunuzda seyreden aşk yıldızı Venüs’ün retrosu 29 Ocak’a kadar devam ediyor. Bu retro sizi aşktan yana hem şanslı hem de şanssız kılabilir. Zira Venüs eski aşk ve sevgilileri geri getirebilir ancak geri gelen sevgililer retro’nun son bulmasıyla geri gidebilir ya da ilişki ortadan kaybolabilir. Retro’nun ardından Venüs 6 Mart’a kadar burcunuzda olacak. Venüs sayesinde aşktan yana 2022’ye en şanslı başlangıç yapan burç siz olabilirsiniz ve bu tarihe kadar da şans yıldızı Venüs sizi ilişkilerden yana destekleyebilir ayrıca manyetizmanızı ve karizmanızı artırarak sizi çok daha çekici kılabilir. Ayrıca Venüs’ün aşk evinizde olduğu 28 Mayıs-22 Haziran arası da aşktan ve sevgiden yana heyecan verici olabilir. 17 Temmuz-11 Ağustos arası da dengeli ve uyumlu ilişki ve birlikteliklerden yana şanslı bir dönem olabilir. 29 Eylül-23 Ekim arasında da itibarınızı yükselten ve sizi saygın bir konuma taşıyan bir aşkınız veya ilişkiniz olabilir. 10 Mayıs’tan itibaren Jüpiter sizi bir aile kurma yönünde veya ailenizi genişletme yönünde destekleyebilir.

2022’DE PARABu yıl geleneksel sabır, sükûnet ve metanetinizi en çok parasal ve maddi konularda ortaya çıkarmanız gerekebilir. Burcunuzun gezegeni Satürn yıl boyunca maddi evinizde sizi bu alanda destekliyor ve siz de Satürn’ün bu disiplinli desteğine zaten alışık olabilirsiniz. Yine de 6 Mart-5 Nisan arası maddi kontrolü sağlamak, gelir ve giderlerinizi dengede tutmak ve harcamalarınızı denetlemek açısından zor bir dönem olabilir. Bu dönemde bütçenizi sıkı tutma konusunda zorlanabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde çalışma ve emeklerinizle parayı taştan çıkarabileceğiniz bir dönem olabilir. 10 Mayıs sonrasında Jüpiter evinize, yuvanıza bolluk ve bereket getirebilir, geniş bir yere, ferah ve büyük bir eve taşınabilirsiniz. Ailenizden bu yönde bolca destek görebilirsiniz. Yeni yılda tutulmalar maddi konuları ele alan Boğa-Akrep ekseninde gerçekleşiyor. İlk tutulma size aşkla yapabileceğiniz bir iş getirebilir, ikinci tutulma ise sosyal çevrenizi devreye alan bir iş imkânı sunabilir.

2022’DE SAĞLIKMars’ın burcunuzda seyrettiği 24 Ocak-6 Mart arasında sağlığınız konusunda temkinli davranmaya gayret etmelisiniz. Mars enerjinizi çok hızlı ve yersiz tüketmenize neden olabilir ve gardınızı çok hızlı düşürebilirsiniz. Ayrıca 20 Ağustos’tan itibaren yine Mars sağlıkla ilgili irili ufaklı problemlere neden olabilir. Diyet, beslenme, bedensel ve ruhsal terapiler konusunda aktif olabilirsiniz ve edindiğiniz bilgileri uygulamaya koyabilirsiniz.

Ancak Mars retrosunun başladığı 30 Ekim’den itibaren gündelik rutinlerinizi düzgün ve planlı bir şekilde organize etmeniz, iş ve çalışma ortamınızda kendinizi tüketmemek için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI