2022’DE YENGEÇ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Yeni yılda iş, görev, sorumluluk ve kariyer alanınızda yıldızınızı parlatan gelişmelerle göze çarpabilirsiniz.

Başarılarınızla göz alacağınız, takdir ve alkış toplayacağınız bir yıl sizi bekliyor. 10 Mayıs’tan itibaren büyük şans gezegeni Jüpiter’in itibar, statü ve kariyer alanınıza ilerlemesiyle gözler üzerinize çevrilebilir, bugüne değin yaptıklarınızla büyük bir itibar ve statü kazanabilirsiniz.

Satürn ise mücadele alanınızda sizi uğraştırmaya bu yıl da devam edecek gibi. Ama gerek iş gerekse diğer mücadele alanlarınızda ortaya çıkan krizlere karşı artık daha tecrübeli olabilirsiniz. Yine de ortak paylaşımlar özellikle de maddi konular, iş konularıyla ilgili ortaklıklar alanında Satürn sınavlarıyla bu yıl sizi yine bekliyor olacak.

Bu yıl Güneş tutulmaları eksen değiştirerek Boğa-Akrep burçlarında gerçekleşecek. Hayatlarımızı bulunduğu alandan değiştiren Uranüs Boğa burcunda seyrine devam ederken bu tutulmalara eşlik ve etki edecek. 30 Nisan’daki tutulma bu açıdan önemli zira yaşamınızda dostluklar ve sosyal çevre açısından yepyeni bir süreç veya dönemin kapısını açabilir. Yeni bir sosyal düzene, çevreye girebilirsiniz ve akışın eşlik ettiği bu değişim oldukça beklenmedik, sürprizli ve değişik olabilir. 25 Ekim’deki tutulma ise bu sürecin getirdiği bir aşkın başlangıcını tetikleyebilir.

2022’DE AŞK


24 Ocak-6 Mart arası ilişkiler açısından yorucu bir dönem olabilir, ayrılık ve kopuşları beraberinde getirebilir. 10 Mayıs’tan itibaren Jüpiter itibar ve statünüzü parlatırken size itibarlı, statü kazandıran bir ilişki, beraberlik, eş veya annelik ya da babalık statüsü getirebilir. 25 Ekim’de gerçekleşen Güneş tutulması yeni bir aşkın habercisi olabilir ancak bu aşk biraz da çetin, dönüştürücü ve engeller koyan bir aşk olabilir ancak tutkularının peşindeki yapınız da bunu kolayca kaldırabilir, zira siz zaten zor aşkların insanı olabilirsiniz. 5 Nisan-2 Mayıs arasında yabancı ya da uzaklardan bir aşkınız olabilir, önce platonik veya uzaktan başlayan bir aşk zaman içinde ilişkiye dönüşebilir. 17 Temmuz-11 Ağustos arasında cazibenizle insanları bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz. 29 Eylül-23 Ekim arası evlenmek için güzel zamanlar olabilir.

2022’DE PARA


Satürn geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da güçlü kişilerin koyduğu engel ve bariyerlere işaret edebilir, yönetici ve otorite konumunda kişilerle aranızda soğukluk ya da mesafe olabilir, ortak yolu bulmanız krizli süreçlere işaret edebilir. 14-25 Ocak arasında güçlü kişilerle iletişime daha çok özen göstermelisiniz. Ancak günün sonunda bu süreç sizi çok daha güçlü ve olgunlaşmış kılabilir. 6 Mart-14 Nisan arasında ortaklı işlerden ortaya çıkabilecek kayıp ve zararlara karşı temkinli olmalısınız. Eşinizin veya ortağınızın işlerindeki zorluklardan da etkilenebilirsiniz. 10-22 Mayıs arasındaki Merkür retrosu iş görüşmelerini uzatabilir veya aksatabilir. 10 Mayıs’tan itibaren Jüpiter iş fırsatları açısından göz doldurucu imkânlar sunabilir. Güzel bir iş veya kariyer getirebilir.

2022’DE SAĞLIK

Malefik yani kötücül olarak nitelenen Mars ve Satürn yıl boyunca dış yani sosyal alanlarınızda ve aslında sizi kişisel, bireysel açıdan çok da etkilemiyor ve etkileri genelde dış dünyada kalıyor. Ancak dış dünyaya ve etkilere oldukça hassas olan şefkatli ruhunuz dolaylı olarak tüm olanlardan bir şekilde etkilenebilirsiniz. Ancak akışkanlığınızla, uyumunuzla her daim kendinizi güçlü tutabilirsiniz. 20 Ağustos’tan itibaren ise kendinize daha çok dikkat etmelisiniz. Zira bu dış dünya olayları artık kontrolünüzün tamamen dışına çıkabilir, kendinizi bir anda akışın dalgaları ve gelgitleri içinde bulabilirsiniz. Bu tarihten itibaren dalgınlığa ve ihmallere daha çok dikkat etmeli, kendinizi korumaya özen göstermelisiniz. Özellikle Mars retrosunun başlayacağı 30 Ekim’den bir kat daha özenli olmanızda fayda var.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI