2022’DE KOVA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Yeni yılda burcunuzda ilerlemeyi sürdüren Satürn sayesinde hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz.

Bu yıl artık Satürn burcunuzda tek başına ilerliyor. Zira ona eşlik eden Jüpiter artık maddi alanınıza geçiyor ve size maddi imkânlarla birlikte iş ve para konularında bolluk ve bereket sunmaya hazırlanıyor. Astrolojide büyük şans gezegeni olarak nitelendirilen Jüpiter ile maddi kaynaklarınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Yeteneklerinizi daha iyi ve pozitif şekilde değerlendirebilirsiniz. Kazançlarınızı ve gelirlerinizi artırabilirsiniz. Ancak bununla birlikte harcamalarınız da hız kazanabilir ve konfor ve rahatlığınızı artırmak için daha fazla alışveriş yapabilir ve para harcayabilirsiniz.

Satürn ise burcunuzdaki seyahatini artık yalnız sürdürüyor. Bu durum sizi biraz daha katı ve disiplinli yapabilir. Ancak bu sayede başta çevresel şartlarınız, dış dünyaya karşı tutumunuz olmak üzere pek çok şeyi yeniden yapılandırabilir ya da baştan inşa edebilirsiniz. Kendinizi biraz daha izole etmek ve yalnızlık gibi tercihleriniz olabilir. Bu süreçte diyet yapıp kilo da verebilirsiniz. Vücudunuzu ve bedeninizi daha zayıf bir şekle sokabilirsiniz. Dış dünyaya karşı tutumunuz da bununla birlikte daha kararlı, emin ve güven verici olabilir. Bu öz disiplinli tutum sizi tam bir öğretmen kılabilir ve sizi siz yapan kişisel niteliklerinizle ciddi bir öğretici olabilirsiniz.

Bu yıl tutulmalar burcunuzu yakından ilgilendiren ana eksenlerde yani Boğa-Akrep ekseninde gerçekleşiyor. Bu tutulmalar özellikle iş ve kariyerinizi ve ardından ev ve aile hayatınızı değiştirebilecek etkiler getiriyor. 30 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla yeni bir eve geçerek ya da yeni bir aile düzeni kurarak yaşamınızı köklerinden değiştirebilirsiniz. 25 Ekim’deki tutulma ise yeni bir iş veya kariyer getirebilir, yeni görev ve sorumluluklar edinebilirsiniz.

2022’DE AŞK


Bu yıl çevrenizi genişletebileceğiniz fırsatlar var. 10 Mayıs’ta Jüpiter’in Koç burcuna ilerlemesiyle yeni sosyal ağlara dahil olabilir ya da ağınızı genişletebilirsiniz. Komşularınızdan, kardeşlerinizden bereket gelebilir. Olumlu düşüncelerle aşka ve ilişkilere çok daha iyimser ve pozitif yaklaşabilirsiniz. Eğitim fırsatlarının artması sizi okul çevrelerine sokabilir ve bu yeni çevrelerde tanışabileceğiniz yeni insanlar olabilir. 6 Mart-5 Nisan arasında Venüs burcunuzu ziyaret ederken size yeni bir aşk ve ilişki getirebilir. 28 Mayıs-22 Haziran arasında ailenizin tanıştırmasıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz. 22 Haziran-17 Temmuz arası kalbiniz aşkla çarpabilir ve beğendiğiniz, sevdiğiniz bir kişiye âşık olabilirsiniz. 20 Ağustos’tan itibaren Mars, aşk evinizde, sizi aşktan ve sevdiklerinizden yana biraz zorlayıp uğraştırabilir. Bu tarihten yıl sonuna kadar kırılan kalpler, ayrılıklar yorucu olabilir. Karşılıklı ego çatışmalarına özellikle Mars’ın geri hareket etmeye başlayacağı 30 Ekim’den itibaren daha çok dikkat etmelisiniz. 11 Ağustos-5 Eylül ve 23 Ekim-16 Kasım arası yine aşktan ve ilişkilerden yana daha ılımlı ve pozitif zamanlar olabilir.

2022’DE PARA


10 Mayıs’a kadar olan süreçte maddi imkânlarınızı daha iyi değerlendirebilir, kazanç ve gelirlerinizi artırabilirsiniz. Kısmetli, şanslı işler yapabilirsiniz. Mevcut birikim ve yatırımlarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz fırsatlar da doğabilir ve sahip olduklarınızdan ve yeteneklerinizden daha iyi yararlanabilirsiniz. 5 Nisan-2 Mayıs arası Venüs ile birlikte ilerleyen Jüpiter sayesinde iyi iş fırsatları söz konusu olabilir. 14 Nisan-24 Mayıs arasında maddi zarar ve kayıplara karşı daha temkinli ve dikkatli olmalısınız. 5-29 Eylül arasında ortak iş, yatırım ve girişimlerden kazanç sağlayabilirsiniz ve eşinizin ve ortağınızın işlerindeki düzelme sayesinde ortak gelirlerinizde artış görebilirsiniz. 25 Ekim’deki Güneş tutulması sayesinde yeni bir iş ve kariyer fırsatı doğabilir. Yeni görev ve sorumluluklar edinebilirsiniz.

2022’DE SAĞLIK


Yıl boyunca diyet ve disiplinli beslenme konuları gündeminizde olabilir ve uzun zamandır istediğiniz diyet planını devreye sokabilirsiniz. Çevre şartlarınızı düzene koyup yeniden inşa edebilirsiniz. Bu disiplinli yaklaşım sizi zinde ve fit kılabilir. 24 Ocak-6 Mart arası görünmez kazalar, ihmal, dalgınlık veya tedbirsizlik sonucu ortaya çıkabilecek rahatsızlıklara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI