2022’DE BALIK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Burcunuza ilerleyen Jüpiter sayesinde yeni yıla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bu yıl Jüpiter 10 Mayıs’a kadar burcunuzda ilerliyor. Burcunuzun aynı zamanda yönetici gezegeni olan Jüpiter her alanda şansınızı yükseltirken ışığınızı, pırıltınızı artırıp sizi bir cazibe merkezi kılabilir. Karizmanızla pek çok kişiyi bir mıknatıs gibi kendinize çekmekte zorlanmayabilirsiniz. Ardından 10 Mayıs’tan itibaren Jüpiter’in burç değiştirmesiyle maddi imkanlarınızı artırıp daha iyi kullanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemde yetenekleriniz ve sizi hiçbir zaman bırakmayan ilham periniz sayesinde kazanç ve gelirlerinizi artırabilirsiniz. Kısmetli, şanslı işler kapınıza gelebilir. Mevcut birikim ve yatırımlarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz fırsatlar da doğabilir.

Satürn ise Kova burcunda ilerleyişini sürdürüyor. Bu ilerleyiş kontrolünüz dışı durumların getirebileceği engellere işaret etse de manevi yaşamınızı olgunlaştırarak her zaman hissettiğiniz ve enerjinizi yoğuran dış dünyayı doğru algılayarak ve de elbette üstün sezgilerinizi kullanarak bu engelleri lehinize çevirebilirsiniz.

Bu yıl Güneş tutulmaları Boğa-Akrep ekseninde gerçekleşecek. Astroloji maddiyat ve güven boyutunu temsil eden bu eksen sizi tutulmalar yoluyla yakın çevrenizdeki olaylar ve uzaklardaki yansımalar üzerinden etkileyebilir. Yakın çevrenizde komşularınızla olan dostluklar, kardeşlerinizle ilişkilerin yanı sıra seyahatler tutulmalar ile birlikte belirleyici olabilir. 30 Nisan’daki tutulma ile yeni komşular ve arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu tutulma yeni bir eğitim de getirebilir. 25 Ekim’deki Güneş tutulması ise yeni seyahatlerin ve yeni keşif ve maceraların kapısını aralayabilir.

2022’DE AŞK


Burcunuzda 10 Mayıs’a kadar ilerleyen Jüpiter karizmanızı artırırken size yeni aşk ve ilişkiler getirebilir. İnsanları bir mıknatıs gibi kendinize çekerken etrafınızda sizi beğenen ve sizden hoşlanan pek çok kişi bulabilirsiniz. Üstelik 5 Nisan-2 Mayıs arasında Jüpiter küçük şans yıldızı Venüs’ü de yanına alırken bu şanslı ve kısmetli durum iyice zirve yapabilir. 17 Temmuz-11 Ağustos arası yine aşktan yana oldukça keyifli bir dönem olabilir. 5-29 Eylül arasında evlilik, birliktelik başlangıcı söz konusu olabilir. Bu tarihlerde eşinizden veya sevgilinizden de bolca destek ve iyilik görebilirsiniz.

2022’DE PARA


10 Mayıs’ta Jüpiter’in Koç burcuna ilerlemesi girişimci yanınızı ateşleyen bir etki yaratabilir. Gelirlerinizi, kazançlarınızı artırmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddi imkânları ve fırsatları daha iyi değerlendirebilir, kazanç ve gelirlerinizi artırabilir, yeteneklerinizi paraya çevirebilirsiniz. Merkür’ün retro olduğu yani geri hareket ettiği 14 Ocak-3 Şubat, 10 Mayıs-3 Haziran, 9 Eylül-2 Ekim arası iş anlaşmalarını ve imza süreçlerini yavaşlatabilir. Ayrıca Satürn geri giderken yani 4 Haziran – 23 Ekim arasında işler umduğunuzdan biraz daha yavaş ilerleyebilir ve bunun nedenlerini ortaya çıkarıp anlamanız da biraz zorlaşabilir. 24 Mayıs-5 Temmuz arasında harcamalarınızda kontrollü gitmeye ve bütçenizi daha yakından gözetmeye dikkat etmelisiniz.

2022’DE SAĞLIK


Yıl boyunca dalgınlık, ihmal veya unutkanlığa dikkat etmeniz gerekiyor. Görünmez kazalar karşısında da uyanık olmaya çalışmalısınız. Satürn geri planda her zamanki akışla mükemmel uyumunuzu engelleyip zorluklar çıkarabilir. Sizi çok da kontrol edemediğiniz bir bilinmezlik dehlizine sürükleyebilir. Ancak tüm bunlar karşısında kendinizi, beden ve ruh sağlığınızı koruyup gereken tedbirleri zamanında alırsanız bu durumların üstesinden gelebilirsiniz. 6 Mart-14 Nisan arası bu açıdan özen gerektiren bir zaman aralığı olabilir. 20 Ağustos sonrasında ve özellikle Mars retrosunun başlayacağı ve yıl sonuna kadar süreceği 30 Ekim ve sonrasında ev kazalarına daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI