2022’DE BOĞA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2022’de kontrolünüz dışı gelişen olaylar ve akışın getirdikleri yepyeni kapılar açabilir.

2022’de burcunuzda ve karşıt burcunuzda ilerleyen Ay düğümleri ve bu Ay düğümlerinde gerçekleşen Güneş tutulmalarıyla akışın getirdiği sürprizlere ve yeniliklere hazır olmalısınız. 30 Nisan’da gerçekleşen Güneş tutulması özellikle 26 Nisan-4 Mayıs arasında doğduysanız bu başlangıçları daha açık ve hızlı bir şekilde tetikleyebilir. Yaşamınıza daha önce hiç hesapta olmayan, direndiğiniz hatta aksi yönde inat ettiğiniz bir yenilik katabilirsiniz. Bu bir yeni bir yaşam tarzı, yeni çevresel koşullar ya da yepyeni bir duruş ve görünüm olabilir. Özellikle 10 Mayıs itibarıyla adeta akışa ve başkalarının etkilerine teslim olabileceğiniz durumlar bu yeniliklerin kapısını ardına kadar açabilir.

Satürn yıl boyunca iş ve kariyer konularına yapılanma getiriyor. Bu dönemde patronlar veya yönetici konumunda kişilerle ilişkilerinizde sabırlı ve dikkatli davranmalısınız. Karşınızda zorluk ve engeller bulsanız da 2022 kariyer döngünüzün son yapı taşlarını koymanız ve sağlam bir iş oluşturmanız açısından oldukça etkili olabilir.

2022’DE AŞK


30 Nisan’daki Güneş tutulmasının yaşamınıza katacağı yeni başlangıçlardan biri de yeni bir aşk ve ilişki olabilir. Sürpriz veya beklenmedik bir rastlantı veya tanışıklık sizi nikah kapısına taşıyabilir. Bir şekilde hayat boyunca yaptığınız iyiliklerin, güzelliklerin karşılığını görebilirsiniz. Venüs’ün burcunuzda ilerlediği 28 Mayıs-22 Haziran arası ilişkiler ve aşk açısından oldukça keyifli ve güzel zamanlar olabilir. Ayrıca 5-29 Eylül arasında Venüs aşk evinizi ziyaret ederken aşktan yana şansınızı deneyebilirsiniz. Bu dönemde karşınıza aşık olabileceğiniz kişiler çıkabilir. 25 Ekim’de karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ise bir ilişkiniz yoksa karşınıza ciddi bir aday çıkarabilir. Bir ilişkiniz varsa bu tarih birlikteliğinizde ya da evliliğinizde yeni bir sürecin başlangıcını teşkil edebilir. Ancak bu tutulmanın ardından yaşanacak süreç biraz daha taşlı, topraklı ya da engebeli olabilir.

2022’DE PARA


1-2 Mayıs tarihleri maddi konularda şansınızı deneyebileceğiniz tarihler olabilir. 22 Haziran-17 Temmuz arasında iş fırsatlarını değerlendirebilir, kazançlarınızı artırma fırsatı da bulabilirsiniz. 16 Kasım-9 Aralık arası ise ortaklı işler açısından elverişli bir süreç sunabilir. Eşinizin ve ortağınızın işlerindeki açılma veya bolluk size de yansıyabilir. 10-22 Mayıs arasındaki Merkür retrosu unutkanlığa ya da dalgınlığa sebep olup hesap hataları yaptırabilir. 20 Ağustos’tan itibaren Mars iş ve para konularında yorucu olabilir, bu dönemde maddi kayıplara dikkat etmelisiniz. 30 Ekim’de başlayan Mars retrosu yıl sonuna kadar maddi konularda, iş ve para konularında kontrolünüz dışı olayları devreye sokabilir, hesabınızı, bütçenizi iyi yaptığınızdan ve harcamalarınızda kontrollü gittiğinizden emin olmalısınız.

2022’DE SAĞLIK


10 Mayıs’tan itibaren başlayan kontrolünüz dışı olaylar dalgası gardınızı daha çok almanızı gerektiriyor. Bu süreçte yıl sonuna kadar uykunuza dikkat etmeli, bağışıklığınızı yüksek tutmalı, ihmal ve dalgınlıklara karşı da uyanık olmalısınız. Özellikle 24 Mayıs-5 Temmuz arasında dikkatsizlik sonucu meydana gelebilecek kazalara dikkat edip riskli, tehlikeli olabilecek durum ve yerlerden ya da kişilerden uzak durmaya bakmalısınız. Bu dönemde düşmelere, sivri cisimlere dikkat etmeli ve baş bölgenizi korumalısınız. Mars’ın burcunuzda ilerleyeceği 5 Temmuz-20 Ağustos arasında enerjinizi gereğinden fazla tüketebilirsiniz, fiziksel aktiviteler ve çalışma koşulları yoğun olabilir, bu dönemde de kendinizi aşırı yıpratmamaya dikkat etmelisiniz.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI