2022’DE YAY BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Burcunuzun yöneticisi Jüpiter’in yıl sonunda yüceldiği Balık burcuna ilerlemesiyle yeni yılı pozitif ve iyimser bir bakış açısıyla karşılıyorsunuz.

Jüpiter 10 Mayıs’a kadar bu bereketli transitini sürdürürken sizi özellikle ev ve aile konularında destekleyecek. Evinizi güzelleştirebilir, yeni bir eve taşınabilir, mekân değişikliği yapabilirsiniz. Ayrıca aileniz yeni üyelerin katılımıyla genişleyebilir. 10 Mayıs’ta Jüpiter Koç burcuna ilerliyor. Bu geçiş de yüreğinizi sımsıcak yapacak ve artık yeni aşklara, tutkulara ve heyecanlara açık olabilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilir ve sevdikleriniz tarafından şımartılabilirsiniz. İstek ve heveslerinizin gerçekleştiğini gördükçe sevinç ve mutlulukla dolabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız varsa onların yaşamlarındaki güzel gelişmelerle keyfinizi artırabilirsiniz.


Satürn ise yakın çevrenizi organize etmenizi sağlayabilir. Eğitim konusuna daha ciddi yaklaşabilir, ciddi bir eğitim alabilir, öğretmenlik yapabilirsiniz. Bu dönemde komşu ve kardeşlerinizle aranıza mesafe koyabilir ancak öte yandan uzaktan ilişkilerinizi daha iyi yönetip yeniden inşa edebilirsiniz.

2022’de tutulmalar Boğa-Akrep ekseninde gerçekleşirken etkilerini hayatınızda doğrudan göremeyebilirsiniz. Ancak bu etkileri ruhunuzda ve sezgileriniz üzerinden hissedebilirsiniz. 30 Nisan’daki tutulma gündelik rutinlerinizde, iş ve çalışma hayatınızda yeni başlangıçlara işaret edebilir. Sağlığınızla, beslenmenizle ilgili yeni tedbirler alabilirsiniz. 25 Ekim’deki tutulma ise kontrolünüz dışında gelişen olaylara işaret edebilir.

2022’DE AŞK


2022 yılı aşk ve ilişkiler açısından oldukça hareketli ve hararetli olacak bir yıl. Üzerinizdeki rehaveti, kara bulutları atma yılı da diyebiliriz. Zira aşktan yana oldukça şanslı bir yıl sizi bekliyor. 10 Mayıs’ta Jüpiter’in aşk alanınıza ilerlemesiyle birlikte artık kalbiniz sevdikleriniz için atmaya başlıyor. Aşık olabilir, yüreğinizin sesinin peşinden gidebilirsiniz. Parlayan egonuz size isteklerinizi gerçekleştirme, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatı verebilir. Tutku ve heyecanlarınız size yol gösterebilir. 11 Ağustos-5 Eylül arası gönlünüzden geçen aşkı bulabileceğiniz bir dönem olarak dikkat çekiyor. Bu yıl Mars, 20 Ağustos’tan sonra ilişkiler alanınıza ilerliyor. Bu tarihten sonra evlilik, ortaklık konuları enerjinizi daha fazla tüketebilir. 30 Ekim’de başlayan Mars retrosu ilişkiler açısından zorlayıcı olabilir. Yıl sonuna kadar devam edecek olan Mars retrosunda adımlarınızı daha dikkatli ve temkinli atmayı ihmal etmemelisiniz.

2022’DE PARA


Bu yıl eğitim konularını işe dönüştürebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz bir uğraşı veya hobiyi de işiniz haline getirebilirsiniz. 29 Ocak’a kadar süren Venüs retrosu maddi açıdan dilediklerinizi gerçekleştirmenizi zor kılabilir. 24 Ocak-6 Mart arasında maddi konularda ve harcamalarınızda daha temkinli davranmalısınız. 20 Ağustos’tan sonra ortaklıklar ve ortak girişimler konusunda daha girişken ve hevesli olabilirsiniz. Ancak 30 Ekim sonrasında bu ortaklıkların bozulmaması için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Ayrıca Merkür’ün retro olduğu yani geri hareket ettiği 14 Ocak-3 Şubat, 10 Mayıs-3 Haziran, 9 Eylül-2 Ekim arası iş anlaşmalarını ve imza süreçlerini yavaşlatabilir. Satürn’ün geri gittiği dönem olan 4 Haziran-23 Ekim arası da iş ve kariyer süreçlerini rölantiye alabilir. Bu yılki tutulmalar maddi konular ve güven ekseninde gerçekleşirken biraz daha pasif ve edilgen bir tutum içinde olabilirsiniz. Geneli etkileyen olayların yansımaları karşısında güçlü sezgilerinizden ve üretkenliğinizden yararlanmalısınız.  

2022’DE SAĞLIK


Yeni yıl en fazla zihinsel açıdan zorlayıcı olabilir ve sinirlerinizi yıpratabilir. Geniş düşünmeye alışık zihniniz Satürn’ün bu alanınızı etkileyen kuralcı ve kısıtlayıcı etkilerine maruz kalabilir. Bu yıl zihninizi rahatlatmaya özen göstermelisiniz. Faydalı olduğunu düşündüğünüz uğraşlar buna katkıda bulunabilir. 5 Temmuz – 20 Ağustos arası sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz. Gündelik iş ve uğraşlar, fiziksel aktiviteler, çalışma ortamınızdaki yoğunluk ve gerginlikler bu dönemde enerjinizi tüketebilir ve çok daha yorucu olabilir, enerjinizi doğru ve yerinde kullanmak ve sağlığınızla ilgili tedbirleri almak konusunda aktif olmalısınız. 20 Ağustos’tan sonra Mars’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle ilişkilerin yarattığı gerginliklerden etkilenebilirsiniz.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI