2022’DE AKREP BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Yeni yılda Boğa-Akrep eksenine ilerleyen Ay düğümleri burcunuzu da içine alan tutulmaları beraberinde getiriyor. 2022 önemli başlangıçlar ve bitişler zamanı olabilir.

Burcunuz açısından önemli bir yıl sizi beklerken burcunuzun gezegeni Mars retrosuna başlamadan elinizdeki işleri tamamlamalısınız. 30 Ekim’de başlayacak olan Mars retrosu yıl sonuna kadar sürecek ve özellikle ortak maddi konularda elinizi ayağınıza dolaştırabilir. Dolayısıyla bir ortaklığı sonlandırıp elinizdekileri paylaşacaksanız bunu 30 Ekim’den önce yapmalısınız.

30 Nisan’da karşıt burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması yeni bir ilişkiye ya da ilişkinizde yeni bir döneme girmenizi sağlayabilir. Ani bir hareketle başlayan veya bitirilen tam da burcunuza özgüdür ve bu tutulma bu açıdan oldukça dikkat çekici olabilir. 25 Ekim’de ise burcunuzda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma da yaşamınızda yeni bir başlangıç zamanı olabilir.

Jüpiter 10 Mayıs’a kadar sizi sevdiklerinize son derece bağlı, fedakâr kılabilir. 10 Mayıs’ta Jüpiter’in Koç burcuna ilerlemesiyle gündelik yaşamınız hareketleniyor ve başınızı kaşıyacak zaman bulamayabilirsiniz genel olarak yıl sonuna dek.

Satürn ise ev ve aile konularını yapılandırmanız konusunda bu yıl da ciddi şekilde ısrarını sürdürecek. Ev ve aile yaşamınızı inşa süreciniz bu yıl da devam ederken geçmişle bağlarınızı zayıflatabilir ve koparabilir. Ev yaşamınızı da tıpkı bir iş gibi ciddi, planlı ve organize şekilde ele alabilir ve işinizi eve taşıyabilirsiniz.

2022’DE AŞK

Jüpiter 10 Mayıs’a kadar aşk evinizdeyken aşk konularından kaçışınız yok gibi. Bu süreçte aşık olabilir, kendinizi aşık hissedebilirsiniz, karşınıza da aşık olabileceğiniz birçok kişi çıkabilir ve bu alanda oldukça fedakâr ve özverili davranabilirsiniz. 28 Ekim-24 Kasım arası da Jüpiter’in aşk evinizi aydınlatacağı bir dönem ve bu dönemi de yine aşkla ve sevdiklerinizle dolu geçirebilirsiniz. Yılın aşk ve sevgi adına güzel dönemleri 5 Nisan-2 Mayıs; 28 Mayıs-22 Haziran; 17 Temmuz-11 Ağustos; 23 Ekim-16 Kasım arası olabilir.

2022’DE PARA

Venüs retrosu 29 Ocak’a kadar sürerken maddi açıdan çok da olumlu ve destekleyici bir zaman sunmuyor. 10 Mayıs’tan itibaren çok yoğun bir tempoda çalışabilirsiniz ve başınızı kaşıyacak zaman bulamayabilirsiniz. Ancak sonrasında güzel zamanlar var. 22 Haziran-17 Temmuz arasında ortaklı işlerden, eşinizin veya ortağınızın işlerinden ortak kazançlar elde edebilirsiniz. 16 Kasım-9 Aralık arası da kendi işlerinizi geliştirip kazanç ve gelirlerinizi artırabileceğiniz bir dönem olabilir. Ancak 20 Ağustos’tan itibaren ortak paylaşımlar alanınızdaki Mars bölüşüm gerektiren durumlarda kayıp veya zararlar getirebilir. Özellikle 30 Ekim sonrasında ortaklı işler veya paylaşımlar kontrol edilemez gelişmelerle zorlaşabilir, bu dönemlerde temkinli davranmalısınız. Ayrıca Merkür’ün retro olduğu yani geri hareket ettiği 14 Ocak-3 Şubat, 10 Mayıs-3 Haziran, 9 Eylül-2 Ekim arasında hesap konularında dikkatli davranmalısınız.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI