2022’DE BAŞAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Yeni yıl sizi harekete geçirecek, aksiyon ve insiyatif aldıracak enerjiler getiriyor. Ancak gündelik rutinlerinizi organize etmeyi ihmal etmeyin.

10 Mayıs’a kadar Jüpiter sizi ilişkiler alanınızda destekliyor, eşinizden, yakın arkadaşlarınızdan, ortağınızdan bolca destek görebilirsiniz. Onların destek ve iyilikleriyle yaşamınızı yoluna koyabilirsiniz. Ardından 10 Mayıs’tan itibaren Jüpiter ortak iş ve girişimler alanında destekleyici olacak. Ortak bir yatırım, girişim yapabilirsiniz. Ortak işler başarılı olabilir. Eşinizin işlerindeki ve maddi durumundaki düzelme size iyi gelebilir ve kendinizi ruhen çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Bu yıl da Satürn sizi en çok gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda zorlamaya devam ediyor ve geçen yıla benzer etkileri sürdürüyor. Çalışma ortamınızdan uzaklaşmış ya da soğumuş olabilirsiniz. İş ve çalışma ortamınızda engel koyucu ve zorlayıcı kişilerle karşılaşabilirsiniz. Gündelik rutinlerinizi organize edip düzenlemekte zorluklar olabilir. Bu durum en çok da sağlığınızı etkileyebilir. Sağlığınıza genel anlamda dikkat etmeniz ve gereken tedbirleri almanız gerekiyor.

Bu yıl Boğa-Akrep ekseninde gerçekleşen tutulmalar iletişim çevrenizi, yolculuklarınızı etkileyebilir. 30 Nisan’da Boğa burcunda gerçekleşen tutulma uzak yol ve yolculuklar açısından iyi gelebilir, yeni bir seyahat, yolculuk ya da maceranın kapılarını aralayabilir. 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşen tutulma ise yakın çevrenizdeki değişikliklere işaret ediyor. Kardeşlerinizle ilgili konularda yeni gelişmeler olabilir. Yeni komşular edinebilirsiniz. Yeni bir eğitim fırsatı doğabilir.

2022’DE AŞK


29 Ocak’a kadar süregelen Venüs retrosunda aşktan ya da sevdiklerinizden yana çok da beklenti içinde olmamalısınız. Ancak 29 Ocak’tan sonra aşktan yana sevindirici gelişmeler olabilir. 6 Mart’a kadar yeniden âşık olabilir ya da çok sevdiğiniz bir kişi veya konuyu yaşamınıza dahil edebilir ve bundan mutlu olabilirsiniz. 5 Nisan-2 Mayıs arası ilişkilerden yana oldukça keyifli bir gündem getirebilir. Bu süreçte karşınızdaki kişilerin iyilik ve cömertlikleriyle adeta şımarabilirsiniz. 28 Mayıs-22 Haziran arasında uzaklardan yabancı bir aşkınız ya da ilişkiniz olabilir. 5-29 Eylül arasında ise cazibeniz ve çekiciliğinizle insanları kendinize bir mıknatıs gibi çekebilirsiniz.

2022’DE PARA


Yeni yıl özellikle ortak iş ve girişimlerden yana bereketli olabilir. Özellikle 10 Mayıs’ta Jüpiter’in burç değiştirmesiyle ortak işlere ve girişimlere atılabilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızın işlerindeki düzelme ve iyileşme de sizi ruhen rahatlatabilir. Bu tarihten itibaren başkalarının kaynaklarından yana bolluk söz konusu olabilir, bir miras veya para durumu gündeme gelebilir ve bunları değerlendirmek için enerji dolu olabilirsiniz. 20 Ağustos’tan itibaren ise hedeflerinizin ve planlarınızın peşinde olabilirsiniz. Bunları gerçekleştirmek için çaba ve gayret sergileyebilirsiniz. Ancak 30 Ekim’de başlayan Mars retrosunda gecikmeler, ertelemeler, beklemeler yaşanabilir, rahat adım atmakta veya girişimde bulunmakta zorlanabilirsiniz. Üstlerinizle ve otorite konumunda kişilerle ilişkilere de bu süreçte ekstra dikkat etmeniz gerekiyor.

2022’DE SAĞLIK

Gerek ruhen gerek fiziksel olarak sağlığınızı çok da zorlamamanız gereken bir dönemdesiniz. Gündelik rutinlerinizi organize ederek yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Aksi halde dağınık işler ve detaylar sağlığınız açısından ekstra yorucu ve tehditkâr olabilir. Gereken tedbirleri zamanında almayı ihmal etmemeli ve sağlığınızı gözetmelisiniz. Kemikler, iskelet yapısı bu dönemde fazladan dikkat ve özen gerektirebilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür’ün retroda olduğu dönemler olan 14 Ocak-3 Şubat, 10 Mayıs-3 Haziran, 9 Eylül-2 Ekim arasında kendinizi yavaşlatmak ve işleri ve genel olarak hayatı biraz daha temkinli ve ağırdan almak yerinde olabilir.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI