2022’DE KOÇ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2022 Koç burcu için şanslı ve yeni başlangıçlar zamanı.

10 Mayıs’ta büyük şans gezegeni Jüpiter’in Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte 2022 Koç burçları için oldukça güzel ve keyifli geçebilecek zamanlara işaret ediyor. 12 yılda bir aynı burca denk gelen Jüpiter bu yıl Koç burcunu ziyaret edecek ve 10 Mayıs’tan itibaren bir yıl boyunca burcunuzda seyredecek. Bu süreç yepyeni başlangıçlara işaret edebilir, iş ve çalışmalarınızda önünüzü açabilir. Kendinizi hayata karşı çok daha pozitif, iyimser ve umut dolu hissedebilirsiniz, bu durum da sizi oldukça motive edebilir. Bunun için 2022 başlarında biraz daha sabırlı olmanız ve 10 Mayıs’a kadarki süreci manevi zenginliklere, ruhsal alanınıza yatırım yaparak geçirmeniz çok yerinde olabilir.

Satürn transiti bu yıl özellikle 10 Mayıs itibarı ile arkadaşlarınızla işler yapma yönünde size güzel fırsatlar sunabilir. Sosyal dernek, vakıf gibi kuruluşlarda organize çalışmalara imzanızı atabilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Ancak bu dönemde arkadaş ilişkilerinizi ciddi, disipline ve sorumlu bir şekilde yönetmeniz, adeta bir iş gibi ele almanız gerekebilir. Arkadaşlarınızdan fazla ciddi hatta zaman zaman katı ve gerçekçi yaklaşımlar görebilirsiniz, buna kırılmak yerine bundan yararlanmaya ve hayat vizyonunuzu stratejik bir şekilde inşa edip yönetmeye bakmalısınız.

2022’DE AŞK


2022 Venüs retrosuyla başlarken aşk açısından bu süreç 29 Ocak’a kadar riskli olabilir, zira eski sevgili veya eşleri geri getirebilir ve kafaları karıştırabilir, karşınızdakilere aldanmamaya çalışmalısınız. 10 Mayıs’tan itibaren her alanda olduğu gibi aşkta ve ilişkilerde de şanslı zamanlar sizi bekliyor. Bu süreci lehinize çevirerek ve doğru kullanarak ilişkilerde avantajlı ve söz sahibi taraf olabilirsiniz. 10-28 Mayıs arası aşkta ve ilişkilerde beş yıldızlı zamanlar olabilir. Bu dönemde kolayca aşık olabilir ve insanları kendinize bir mıknatıs gibi çekebilirsiniz. 17-11 Ağustos arası ve 29 Eylül-23 Ekim arası evlilik, söz, nişan için uygun zamanlar olabilir. Merkür retrosu 10-22 Mayıs arasında kendinizi anlatmanızı, ifade etmenizi zorlaştırırken 9-23 Eylül arasındaki Merkür retrosu ilişkilerde anlaşma ve uzlaşma sorunları getirebilir.

2022’DE PARA


10 Mayıs itibarıyla maddi ve parasal konularda da şanslı zamanlar sizi bekliyor. Özellikle 30 Nisan’daki Güneş tutulmasının ardından maddi konulara daha da fazla yönelebilirsiniz. İş fırsatları peşinde koşabilir, gelirlerinizi artırmak için çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. Bu tarih itibarıyla oldukça dinamik ve heyecanlı bir şekilde çalışmalarınıza, işlerinize sarılabilirsiniz. 28 Mayıs-5 Temmuz arası ise iş girişimleri açısından fırsatlarla dolu olabilir, kendinizi de çalışmak yönünde oldukça motive ve istekli hissedebilirsiniz. 28 Mayıs-22 Haziran arası gelirlerinizi artırmak, yeni iş ve kazanç fırsatları yakalamak açısından güzel bir dönem olabilir. 5 Temmuz-20 Ağustos arası fazlasıyla para harcayabilirsiniz. Giderlerinizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Merkür retrosu zamanları olan 25 Ocak-3 Şubat’ta üstlerinizle ve yönetici konumunda kişilerle iletişime dikkat etmelisiniz; 22 Mayıs-3 Haziran arasında hesaplarınızı iyi yapmaya ve gerekirse iki kez kontrol etmeye dikkat etmelisiniz.

2022’DE SAĞLIK


14 Nisan-24 Mayıs arası sağlık açısından temkinli davranmanız ve ardınızı arkanızı koruduğunuzdan emin olmanız gereken bir dönem. Bu dönemde ihmal, dalgınlık, unutkanlıklar ekstradan dikkat etmelisiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni olan Mars 30 Ekim’de yıl sonuna kadar sürecek olan retrosuna başlıyor. Bu dönemde başta sinirsel gerginlikler olmak üzere sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca fiziksel aktivitelerde de kontrollü davranmaya, sakatlanmalara karşı kendinizi koruyup kollamaya özen göstermelisiniz.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI