2022’DE İKİZLER BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Yeni yılda özlediğiniz dostluk ve arkadaşlıklara kavuşabilirsiniz.

2022 yılı, 2018’de başlayan ruhsal dalgalanmaların ve manevi değişim sürecinin karmik ve kadersel sonuçlarını beraberinde getirebilir. 30 Nisan’daki Güneş tutulması bu anlamda önemli bir başlangıç noktası teşkil ederken sizi ileriye taşıyan ruhsal, sezgisel uyanışları tetikleyebilir. 25 Ekim’deki Güneş tutulmasında bu etkileri gündelik yaşamınıza taşıyabilir ve rutinlerinizde ve günlük yaşamınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz.

10 Mayıs’a kadar ve 28 Ekim-20 Aralık arası iş, kariyer, görev ve sorumluluk ajandanız epeyce yüklü olabilir. Kendinizi planlarınıza ve hedeflerinize bağlayabilir ve hatta kilitleyebilirsiniz. Bu süre zarfında üstlerinizden, yönetici, patron, otorite konumunda kişilerden destek görebilirsiniz. Başarılarınızla, paylaşımlarınızla takdir görebilirsiniz. 10 Mayıs sonrasında ise özellikle sosyal ilişkiler açısından oldukça zengin ve keyifli bir dönem sizi bekliyor. Arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan, sosyal çevre ve gruplarınızdan bolca destek ve iyilik görürken, geleceğe yönelik umutlarınız da yeşerebilir ve hayata daha pembe bir pencereden bakabilirsiniz. Yenilikçi fikirlerinizle, ilerici bakış açınızla çevrenizdekilere yol gösterip ışık tutabilirsiniz.

Bu yıl Satürn uzaklarla bağlantılı, yabancılarla ilgili işler yapmanız konusunda destekleyici olabilir. Ancak Satürn’ün desteğinin sabır ve metanet sonucu geldiğini unutmayın. Satürn keşif ve macera duygunuza ket vurabilir, çıkacağınız yolculuklara engeller çıkarabilir ancak bunları düşünsel ve felsefi yönden olgunlaşmanız yararına yapabilir.

2022’DE AŞK


10 Mayıs’tan itibaren sosyal çevrenizin zenginleşmesi aşk yaşamınıza da yansıyabilir. Zengin bir sosyal çevre ve arkadaşlıklar size aradığınız, arzuladığınız aşkı ve ilişkiyi taşıyabilir. 6 Mart-5 Nisan arası uzaklardan yabancı bir aşkı yaşamınıza taşıyabilir. 22 Haziran-17 Temmuz arasında Venüs burcunuzda ilerlerken aşktan yana şansınızı değerlendirmelisiniz. 29 Eylül-23 Ekim arası aşkınızı ciddi bir ilişkiye, evliliğe dönüştürebileceğiniz zamanlar olabilir ki aslında bu süreç “aşk mutlu bir birlikteliktir” yönündeki inancınızı pekiştiren zamanlar olabilir.

2022’DE PARA


Satürn size bu yıl da uzaklarla ve yurt dışıyla bağlantılı, yabancılarla ilgili işler yapma fırsatı sunabilir. Uzaklarda bir iş veya kariyer imkanı verebilir. 20 Ağustos’tan itibaren burcunuzda ilerleyen Mars size bolca uğraş ve çalışmada gerektirebilir. Bu tarihten başlayarak iş konularında epeyce yoğun olabilirsiniz, cesur ve girişimci yönlerinizi güçlü bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ancak 30 Ekim’den itibaren adımlarınızı daha dikkatli atmaya, risklerden uzak durmaya özen göstermelisiniz.

2022’DE SAĞLIK


2022 hem ruhsal hem de fiziksel yönden sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl olabilir. Öncelikle Uranüs yıl boyunca ruhsal dünyanızı çalkalarken kendinizi mental anlamda korumaya dikkat etmelisiniz. Özellikle mental yönü olan iş ve uğraşlar yapıyorsanız bu özeni göstermelisiniz. 24 Ocak-6 Mart ve 5 Temmuz-20 Ağustos arasında dalgınlığa, uykusuzluğa, unutkanlığa çok daha dikkat etmeli, kendinizi her açıdan koruduğunuza emin olmalısınız. Mars 20 Ağustos’tan itibaren sizi çok yoğun ve hareketli bir döneme itebilir. Bu dönem yıl sonuna kadar sürerken 30 Ekim’den itibaren daha çetrefilli ve karmaşık bir hal alabilir. Dolayısıyla enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmelisiniz. Ayrıca burcunuzun gezegeni Merkür’ün retro yaptığı 14 Ocak-3 Şubat; 10 Mayıs-3 Haziran; 9 Eylül-2 Ekim arasında enerjiniz düşük olabilir, hayatınızı yavaşlatarak işlerinizi yoluna koymaya çalışmalısınız.


KOÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BAŞAK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YAY BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

OĞLAK BURCU 2022 YILIK BURÇ YORUMLARI

KOVA BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

BALIK BURCU 2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI