BURÇLARIN AŞK YORUMLARI: İKİZLER BURCU

Kalbinizin kilidini açmaya hazır mısınız? Astrolog Zeynep Turan, burçların 2021 yılındaki aşk ve ilişki durumlarını yorumladı.

2021 ikizler burcu aşk hayatı nasıl? Astrolog Zeynep Turan yorumladı...

Kendinize meydan okuduğunuz bir sürece girmeye hazır mısınız? Gökyüzünün 2021 yılında sizin için sürprizleri olacak. Bu sürprizlerin en büyüğü ise kalbinizin kilidini açmak olabilir. Çevrenizin genişlemesi, yeni kişiler ile tanışmanız ve birçok konu hakkında farklı fikirlere vâkıf olmanızla birlikte sürpriz birliktelikler de hayatınıza girebilir. Bu yeni birliktelikler kalbinizin derinliklerine doğru bir yolculuk yapmanıza önayak olurken, içsel dünyanızda sonunu getiremediğiniz bazı düşünceleri, daha önce yaşadığınız ilişkinizdeki kırılmalar sebebiyle yeniden hatırlayabilirsiniz. Yakın dostluklarınız içerisindeki fikir ayrılıklarının kafanızı karıştıracağı süreçler sizi mental anlamda yorabilir. İlişkilerinize arkadaşlıklarınızın müdahil olmasını istemiyorsunuz. Geçmişteki hataları unutmak istediğiniz bir yıldasınız.

İçinizdeki isteğin ve tutkunun güçlü bir şekilde hissedildiği günlere kucak açacaksınız. 2021 sizi tecrübe etmediğiniz duyguların varlığından da haberdar ederken, doğruların ve yanlışların yeniden tanımlandığı süreçlere girebilirsiniz. Aşkta daima kendinizden verdiniz ve hiçbir şekilde bencillik yapmadınız. Gökyüzü, aşk için verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınızın altını çiziyor. Kalbinizdeki sızıları unutmak içinse, içinizde daha önce keşfedemediğiniz gücü bulacak, huzura kavuşmak için sorumluluk almaktan kaçmayacaksınız. Kalbinizi attıran kişiler ile beraber olmak ise özlediğiniz heyecanları size yeniden yaşatacak. Gezegen hareketleriniz cinsel yaşantınızı renklendirmek adına yenilikçi fikirlere işaret ediyor.

Evli bir İkizler burcuysanız eşinizle yatak odanızda güzel zamanlar geçirmenin planlarını yapabilirsiniz. İlişkiniz yoksa, size bambaşka hissettiren kişiler hayatınıza bir anda girebilir. En önemlisi ise Mayıs ayında şans gezegeni Jüpiter’in su burcuna taşınması içinizdeki ılımlı duyguları harekete geçirecek. Gökyüzü uyarıyor! Eski ilişkilerin yeniden alevlenmesi an meselesi.

 Venüs’ünüz İkizler burcunda ise;

Venüs burcunuz İkizler ise aşk hayatınızda söyleyecekleriniz bitmez. Kıvrak zekânız ve pratik yönünüz ilişkilerde gerçekleşen sorunlarda da, mutlu anlarda da işinize yarar; farkınızı ortaya koymanız çekiciliğinizi artırır. Venüs İkizler döngüsünde doğanlar; baskı altında tutulmayı ve fazlaca kıskanılmayı sevmezler. Bu özelliğiniz ile kendinize uygun birini bulmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Rol yapmadığınız gibi içten ve samimi davranmaya özen gösterirsiniz. Hayatınıza giren ya da girmekte olan kişiden de aynı yaklaşımı beklersiniz. Venüs İkizler burcundayken kişi ilişkide her zaman heyecanı canlı tutmak ister. İlişkiniz, evliliğiniz, flörtünüz ne kadar uzun olursa olsun monotonluktan uzak durur, heyecanınızı korumak için ele avuca sığmaz tavırlar sergilemekten kaçınmazsınız. Fakat bu davranışınız karşınızdaki kişiye zaman zaman çocuksu bir imaj çizmenize neden olabilir.

Venüs İkizler döngüsünde doğanlar hayatlarındaki ya da hoşlandıkları kişi hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Ona ve çevresindeki insanlara sorular sorar, meraklarını saklayamazlar. Çünkü soru işaretlerini kafadan atmak onlar için çok önemlidir. Sorgulanan taraf değil sorgulayan taraf olmak isterken dengeyi tutturamayabilirsiniz. İlgi odağınız kolayca değişir. Aynı mekândan, aynı kişilerden kolayca sıkılırsınız. Bu konuda yanlış anlaşılmalarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İletişiminiz kuvvetli olduğu için herkesin seviyesine inebilir, duygulara anlam vermekte zorlanmazsınız. Sevgi, tutku ve aşka dair konuları kolayca açıklar, ve yön verirsiniz.

Mars’ınız İkizler burcunda ise;

Düşündüğünüzü söylemekten asla çekinmeyen yapınız, karakterinizi oluşturan en önemli yapıtaşlarından biri. Eğer Mars’ı İkizler burcunda olan biriyseniz sizinle öylesine ilişkiler kurmak yalnızca hayal olacaktır. Siz sözüne güvenmediğiniz kişilerin yanında bulunmak bir yana, görmezlikten gelen tarafsınız. İlişkide dürüstlüğün en önemli temellerden biri olduğunu savunmak ne kadar şeffaf biri olduğunuzu da gösterir. Doğru olanlardan kaçmayışınız, üzse bile doğruları duymak isteyişiniz Mars’ın etkilerinden biridir. Kendinize güvenme şekliniz de çevrenizdeki kişilere ilham veren cinsten. İçinde bulunduğunuz bir işte, bir projede ve bir ortaklıkta asla sorun çıkaran taraf olmaz, aksine sorunları çözmek istersiniz.

Kendinize çok güvendiğinizi ama hata yapabileceğinizi söyleyen kişileri söylediklerine pişman etmek konusunda isteklisinizdir. Küçük sakarlıklar yapmak Mars’ınızın doğasında var. Eğlenmek için her zaman yeni yollar keşfedebilirsiniz. Yanınızdaki insanlar sizden sıkılmaz. Aşk hayatınızda da Mars’ın etkisiyle hem istekli hem de şefkatli olan tarafsınızdır. Zekanızı yalnızca sosyal yaşamınızda değil, sekste de kullanmaktan hoşlanırsınız.

  • 2021 Bu sene doğrularını en çok değiştiren burç siz olurken içinizdeki istek, tutku ve azmin arttığı bir yıla giriş yaptığınızı anlayacaksınız. Yılın ikinci yarısında burcunuzda gerçekleşecek tutulmalarla bu durumu daha da çok hissedeceksiniz. Bu his size hem başlama gücü, hem de başarma hırsı aşılayacak. İkili ilişkilerinizde daha önce tipiniz olmayan kişilere şans vermek hoşunuza gidecek.

• Aşk:       

• Cinsellik:           

• Romantizm:       

• Kıskançlık:           

• Venüs’ünüzün En Şanslı Günleri: 9 Mayıs, 19 Kasım

• Mars’ınızın En Şanslı Günleri: 4 Mart, 11 Haziran

• 2021’de En Çok Anlaşacağınız Burçlar: TERAZİ, KOVA

• 2021’de En Çok Çatışacağınız Burçlar: YAY, BAŞAK