1 MAYIS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yeni bir aya girerken merak edilen konulardan birisi de burç yorumları. Astrolog Pınar Atmaca 1 Mayıs 2020 günlük burç yorumlarını derledi...

1 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının bu ilk gününde tutku, sevgi, aşk konularının öne çıktığı anlar yaşayabilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilir, bir miktar çabayla kendi kendinizi şımartıp mutlu edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının bu ilk gününde ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı kalmak isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının bu ilk gününde iletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının bu ilk gününde iş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert tavrınızı ortaya koyabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının bu ilk gününde başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve sezgisel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının bu ilk gününde sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak aşırı ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının bu ilk gününde hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının bu ilk gününde uzaklarla ilgili konulardan, dışarıdan aldığınız haberlerden heyecan duyabilirsiniz. İleriyi düşünüp ufkunuzu genişletebilirsiniz. Felsefi, düşünsel konulardan hoşlanabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay Aslan burcunda ilerlerken egosu yüksek güçlü kişilerin etkisiyle duygularınızı kontrol altına almaya dikkat etmelisiniz. Mücadeleci tarafınızı ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Ay Aslan burcunda ilerlerken egosu yüksek güçlü kişilerin etkisiyle duygularınızı kontrol altına almaya dikkat etmelisiniz. Mücadeleci tarafınızı ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Mayıs ayının bu ilk gününde detaylar konusunda fazla titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ