1 NİSAN 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yeni bir ayın başlaması ile birlikte burç yorumları da astro severler tarafından merak ediliyor. İşte Astrolog Pınar Atmaca'nın 1 Nisan 2020 günlük burç yorumları...

1 NİSAN KOÇ BURCU YORUMLARI

Ayın bu ilk gününde yemek, beslenme, diyet konuları öne çıkabilir.  Mutfakla ilgilenebilir, güzel sofralar kurabilirsiniz. Duygularınızı, düşüncelerinizi ailenizle daha yakın şekilde paylaşabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN BOĞA BURCU YORUMLARI

Yakın çevrenizde iletişim dolu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizden haber alabilirsiniz. Duygularınızı ifade edebileceğiniz bir gündesiniz ve bunu yaparken şefkat ve merhametinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN İKİZLER BURCU YORUMLARI

Ayın bu ilk gününde konfor, lüks ve keyiflere biraz daha düşkün olduğunuz bir gün geçirebilirsiniz. Yemeğe, bol iştaha bugün biraz daha fazla dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden eminsiniz ve ne istediğinizi biliyorsunuz. İddialı ve rekabetçi yönünüzü daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Cesur davranabilirsiniz, girişken davranacağınız bir gündesiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN ASLAN BURCU YORUMLARI

Manevi, spiritüel ve mistik yönlerinizi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Hayatı akışa bırakabileceğiniz bir gün. Evrensel, manevi ve dini konulara ilginiz artarken, etrafınızda olup biten her şeye karşı daha duyarlı olabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN BAŞAK BURCU YORUMLARI

Arkadaşlarınıza duygusal yönlerinizi gösterebileceğiniz, duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Sıra dışı yönleriniz ve farklılıklarınızla dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN TERAZİ BURCU YORUMLARI

Şefkatli, duygusal, hisli yönlerinizi daha fazla öne çıkarabileceğiniz bir gün. Koruyucu ve kollayıcı yanınızı gösterebilirsiniz. Ev ve aile konuları önem kazanırken fazla endişeden uzak durmaya çalışmalısınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN AKREP BURCU YORUMLARI

Sanal ortamda da olsa farklı insanlar, kültürler tanımak hoşunuza giderken fikirlerinizi anlatmaktan, yazmaktan, yaymaktan keyif alabilirsiniz. Değişik düşüncelere açık olabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN YAY BURCU YORUMLARI

Psikolojik ve derin konulara ilgi duyabilirsiniz. Olayların gizemli ve kapalı yönlerini keşfetmek hoşunuza gidebilir. Araştırmacı yönünüzü daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Polisiye, detektif romanlarına, filmlerine, psikolojik konulara ilgi duyabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken evliliğiniz veya beraberliğiniz mercek altında olabilir. Eşinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Yalnız olmak istemeyeceksiniz ancak karşınızdaki kişiye bağımlı kalmak durumunda olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN KOVA BURCU YORUMLARI

Günlük yaşamınızın koşuşturması artabilir, detay gerektiren konular, işlerle uğraşabilirsiniz. İnce hesaplar aşırı titiz davranmanıza neden olabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara atabilmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 NİSAN BALIK BURCU YORUMLARI

Ayın ilk gününde Yengeç burcunda ilerleyen Ay evcimen yanınızı ortaya çıkarırken bundan ne kadar hoşlandığınızı da hissedebilirsiniz. Duygusal yanınızı güçlü bir biçimde gösterebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ