11 MAYIS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Satürn retrosu bugün başlıyor. Peki burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Pınar Atmaca 11 Mayıs 2020 günlük burç yorumlarını sizler için yazdı...

11 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn retrosu başlıyor. Özellikle sosyal ilişkilerde biraz daha yavaş ilerleyen bir döneme girebilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla iş ilişkileriniz varsa bunlar biraz daha ağır gidebilir. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi iş ve kariyer konularında daha sabırlı bir yaklaşım gerektirebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TAROT FALINIZA BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn retrosu başlıyor. İş hayatı ve kariyer konularında daha yavaş ve ağır ilerleyen bir sürece girebilirsiniz. Bu süreci değerlendirmeler yaparak geçirebilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle ilişkilere dikkat etmelisiniz. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi uzaklarla ilgili konuları sürüncemeye sokabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn retrosu başlıyor. Özellikle uzaklarla iş ilişkileriniz varsa bu süreçte yavaşlamalar olabilir. Seyahatler veya uzaklardan gelecek haberler konusunda sabırlı olmalısınız. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi ortak maddi konularda sabırlı bir yaklaşım gerektirebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Satürn retrosu bugün başlarken ortak maddi konularda, iş ve para konularında ağır ilerleyen bir sürece işaret edebilir bu durum. Özellikle vergi ve miras işleri umduğunuzdan yavaş ilerleyebilir. Ruhsal anlamda kendinize daha çok dikkat etmeyi unutmayın. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi ikili ve bire bir ilişkilerde sabırlı bir yaklaşım gerektirebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI

Satürn retrosu bugün başlıyor. İlişkiler, evlilik ve ortaklık konularında daha ağır ilerleyen bir süreçte bulabilirsiniz kendinizi. Sorunların çözümlenmesi daha fazla sabır, zaman, uğraş gerektirebilir. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi günlük yaşamınız veya çalışma ortamınızla ilgili planları, aktivite ve organizasyonları yavaşlatabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Satürn retrosu bugün başlarken sağlık ve şifa konularında daha sabırlı ve temkinli bir yaklaşım içinde olmanız gerekebilir. Gündelik yaşamınızda veya çalışma ortamınızdaki sorunların çözümü biraz daha sabır gerektirebilir. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi aşka dair konuları sürüncemeye sokabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Satürn retrosu bugün başlıyor. Sevdikleriniz, aşk ve varsa çocuklarınızla ilgili konular daha sabırlı, temkinli, ihtiyatlı bir yaklaşım gerektirebilir. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi dikkatinizi yine ev ve aile konularına odaklamanızı gerektirebilir. Geçmişten gelen konuların çözümü sabır gerektirebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI

Satürn retrosu bugün başlıyor. Ev ve aileye ilişkin konular beklediğinizden daha yavaş bir süreçte ilerleyebilir, işler ağırlaşabilir, aile bireylerinize karşı daha sabırlı yaklaşmanız gerekebilir. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi dikkatinizi yeniden komşu ve kardeş ilişkilerinize odaklayabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI

Satürn retrosu başlıyor. Yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizle ilgili konular bu dönemde daha sabırlı ve temkinli bir yaklaşım gerektirebilir. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi yeniden maddi alanınızı etkilemeye başlıyor. Bu süreçte iş ve para konularında daha temkinli ve sabırlı bir yaklaşım içinde olmalısınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Burcunuzun yıldızı Satürn’ün retrosu bugün başlıyor. Yaşamınızın daha yavaş ilerleyen bir dönemine işaret eden bu süreç ilk başta maddi konular, iş ve para konulara etki ederken 2 Temmuz sonrasında burcunuzda devam eden gerileme yaşam şartlarınızla ilgili konuları yeniden değerlendirmenize, geçmişe yönelik bazı süreçlere işaret edebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Satürn retrosu bugün burcunuzda başlıyor. 2 Temmuz’a kadar bu durum yavaşlayan ve ağır ilerleyen süreçlere işaret edebilir. Sonrasında ise 29 Eylül’e kadar yeniden kontrolünüz dışında gelişen durumların yaşamınıza kısa bir dönüş yapmasına tanıklık edebilirsiniz. Bu dönemde kendinizi ruhen güçlendirmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Satürn retrosu başlıyor. Maddi konular, iş ve para konuları bu süreçte daha fazla sabır ve temkinli yaklaşım gerektirebilir. 2 Temmuz’a kadar Kova’da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül’e kadar Oğlak’ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi yeniden sosyal yaşantınızı etkilemeye başlıyor. Bu süreçte sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkileriniz sizi biraz daha yorup uğraştırabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ