13 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

13 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük yorumları...

13 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay iletişime açık bir gündem yaratıyor. Burcunuzdaki Mars size enerji ve özgüven verirken yüzleşmeniz gereken güçleri, engelleri Plüton ortaya çıkarabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

13 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay maddi konularda hareketli bir gündem vaat ederken, maddi konularda arzuları kontrol etmek gerekebilir. Mars Plüton açısında ise uzaklarla ilgili konuların, yabancı kişilerin baskısını, etkisini hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Burcunuzda ilerlemeyi sürdüren Ay hayatın kontrolünün daha fazla elinizde olmasını sağlarken Mars Plüton açısı ise korkularınızı ortaya çıkarabilir. Hafta sonu Ay’ın Yengeç’e ilerlemesi rahatlatıcı olacak.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay hayatın kontrolünüz dışı gidişatına dikkat çekerken Mars Plüton açısı ilişkilerin baskısını hissettirebilir. Karşı tarafa sabrınızı korumaya çalışırken içinizdeki ateşi de kontrol etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay sosyal bir gündem getiriyor ve arkadaşlık ilişkilerini öne çıkarıyor. Mars Plüton açısında gündelik yaşamınızla ilgili konular baskı yaratabilir. Çalışma ortamınızda güçlü kişilere karşı gelebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay sizi görev ve amaçlarınıza kilitlerken organizasyon becerilerinizi konuşturabilirsiniz. Mars Plüton açısında aşka ve sevdiklerinize dair korkuların baskısını daha fazla hissedebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay uzaklarla ilgili konuları, yolculuk veya gezileri gündeminize taşıyabilir. Mars Plüton açısında aileyle ilgili konuların baskısını daha çok hissedebilirsiniz, güçlü kişiler mücadeleci yönünüzü daha da tetikleyebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay ortak maddi konularda, iş ve para konularında etkin bir gündem yaratıyor. Mars Plüton açısında düşüncelerin yarattığı korkulardan etkilenmemeye çalışın.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay ilişkilerden yana oldukça hareketli bir gündem yaratıyor. Mars Plüton açısı ise maddi, parasal korkuları bir kez daha gün yüzüne çıkarabilir, bunun geçici bir transit ve durum olduğunu unutmayın.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay sağlık ve şifa konularıyla daha çok ilgilenmenizi gerektirebilir Mars Plüton açısı aile, geçmişle ilgili konular üzerinden gücünüzü, kararlılığınızı test edecek gibi görünmekte.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi Ay sürdüren aşktan ve sevdiklerinizden yana dolu ve hareketli bir gündem yaratıyor. Heyecan ve tutkularınızı yaratıcılığa dönüştürebilirsiniz. Mars Plüton açısı ise kontrolünüz dışı olaylar üzerinden test edici olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

İkizler burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay ev ve aile konularını öne çıkarıyor, zaman veya emek harcamanız gereken aile bireyleri olabilir. Mars Plüton açısı ise sosyal konular, arkadaşlık ve dostluk ilişkileri üzerinden baskı yaratabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?